sobota 23-06-07, czytany: 19034 razy, autor: Playa Barbie

Niania dzieci Angeliny Jolie mówi!

Czyli dlaczego Maddox nie może mieć przyjaciół...

Angelina JolieAngelina Jolie / © Janet Mayer / PR Photos + (c) Mavrix


Niania wreszcie przemówiła.

National Enquirer sypnął pięniędzmi, więc była pracownica słynnej aktorki nie miała już takich wyrzutów sumienia, opisując to, co dzieje się w "rodzinie" Jolie-Pitt.

Powiedziała, że Angelina Jolie zabrania swoim dzieciom przyjaźnić się z kolegami. Aktorka bardzo drży o swoją prywatność i stąd ten zakaz.

Angelina cenzuruje każde zdjęcie, jakie pojawia się w prasie. Nie pozwala, aby jej maluchom robiono fotki z nianiami, ponieważ to sprawia, że cierpi na tym jej wizerunek matki.

- Jeżeli któraś nie potrafi się dostosować, zostaje natychmiast zwalniana - opowiada chętna do rozmów opiekunka. - Inną poważną sprawą jest fakt, że dzieci nie mogą mieć innych przyjaciół poza swoim rodzeństwem.

- Na czwarte urodziny Maddoxa udekorowano cały dom balonami, a ochroniarze przyprowadzili swoje dzieci. Tylko solenizanta zabrakło. Brad i Angelina zabrali Mada i jego nianię. Pojechali do Santa Barbara - mówi informatorka. - To było okropnie smutne. Maddox byłby znacznie bardziej szczęśliwy mogąc bawić się z dzieckiem ochroniarza, niż jeżdżąc swoim małym samochodem po piasku.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt
Knox Jolie-Pitt
Knox Jolie-Pitt
Vivienne Jolie-Pit...
Vivienne Jolie-Pit...
Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida