sobota 23-06-07, czytany: 7118 razy, autor: Beverly Pills

Czyja to noga?

Z kimś dzieje się coś niedobrego...

Kate MossKate Moss / Vanity Fair cover
Prawdziwa Kate Moss (zobacz foto z miniaturki) znacznie różni się od tej, którą widzimy na okładkach czasopism. Czas działa na nią niezwykle szybko. A Kate ma dopiero 33 lata. Czy tak wygląda osoba w takim wieku? Pojawiły się nawet wieści, że Moss się "rozpada".

Kobieta o zmęczonym wyglądzie, z zaniedbanymi, źle ufarbowanymi włosami, ubrana w obrzydliwą kamizelkę w niczym nie przypominała Kate Moss z ostatniej kampanii reklamowej - podsumowała ją redaktorka The Daily Mail.

Ale to nie jedyne pismo, które przejmuje się stanem Moss. Inni dziennikarze pisali,że jej uda są cienkie niemal jak w szkielecie, a kolana pomarszczone i guzkowate.

- Byliśmy przyzwyczajeni do widoku szczupłej Kate, ale teraz jest nienormalnie chuda - powiedział dr Carol Cooper. - Wiemy, że nie uprawia ćwiczeń fizycznych, więc pewnie prawie nic nie je. Stres, depresja, narkotyki i alkohol często są powodem braku apetytu i utraty wagi.

Nic dziwnego. Modelka ma zapewne na kontach miliony, ale zamiast o siebie zadbać, stawia na imprezowy styl życia. Oby się to źle nie skończyło.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida