poniedziałek 25-10-10, czytany: 13083 razy, autor: Noir

Małgorzata Foremniak: Nie wierzę w szczęśliwych singli

Aktorka w rozmowie z Galą.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak / Gala
W najnowszym numerze Gali znajdziemy rozmowę z Małgorzatą Foremniak. Aktorka, która ma na swoim koncie kilka związków, sporo miejsca poświęca miłości i życiu z drugą osobą. Na pytanie Gali czy wierzy w szczęśliwych singli, Foremniak odpowiada:

- Nie wierzę. Znam singielki, które mówią, że wreszcie nikt nie będzie im niczego narzucał, nie będą robić czegoś, czego nie chcą. Ale te odpowiedzi świadczą o niedobranych i niezrealizowanych związkach. Myślę, że bardzo ważna jest wymiana emocji i uczuć między kobietą a mężczyzną. Kiedy tego nie ma, zaczynamy tworzyć jakieś substytuty.

W rozmowie aktorka wraca wspomnieniami do czasu, gdy zostawiła Radom dla Warszawy. Z małym dzieckiem przeniosła się do stolicy. Foremniak opowiada, że bała się nowej sytuacji. Ale dziś widzi ją w innym świetle"

- Dziś już wiem, że kiedy człowiek się boi, trzeba zgodzić się na ten strach, dopuścić go do siebie, oswoić, poprzyglądać mu się. I wtedy przestaje nas obezwładniać. Życie jest ciągłym ruchem. Zdarzenie, które wydaje nam się końcem świata, może być wspaniałym początkiem.

Zgodnie ze swą optymistyczną wizją świata Foremniak nie użala się nad swoją samotnością. Na pytanie czy czeka na nowego mężczyznę, odpowiada:

- On już jest, tylko jeszcze do mnie nie dotarł (śmiech).

Cały wywiad z Małgorzatą Foremniak przeczytacie TUTAJ albo w papierowym wydaniu magazynu.
Jeśli chcecie zobaczyć Małgorzatę Foremniak w filmie, zapraszamy na seans. Dziś proponujemy film Krótka histeria czasu.
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość16-11-15, 04:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Racja bycie Singielką jest okurtne może i tak . Ale ja ma szczenscie w miłosci mam doświadczonego chłopaka który przeżył troche okropnych związków teraz jest ze mną i jest ekstra , odwzajemniamy swoje uczucia ufamy sobie i nic nie ukrywamy nic przed sobą a przedewszystkim nie zdradzamy sie na wzajem polecam związki bo syngielstwo to nic dobrego mój kolega jest singlem już od 2 lat i niema dziewaczyny i chociarz chodzi po klubach nocnych nie może znaleźć tej odpowiedniej dla siebie jak w żarcie stwierdził sam że zostanie kawalarem to nic mu nie pozostamie jak tylko samotność w domu Tv i chipsy hehehehe

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida