środa 03-11-10, czytany: 10953 razy, autor: Noir

Zawadzka: Trzeba promować Edzię, żeby nie odpadła

Superniania krytykuje jurorów Tańca z gwiazdami.

Dorota ZawadzkaDorota Zawadzka / © KAPiF
Dorota Zawadzka jako jedna z nielicznych odważyła się głośno powiedzieć to, co widzą chyba wszyscy widzowie Tańca z gwiazdami. Celebrytka napisała na swoim profilu na Facebooku, że Edyta Górniak nie jest oceniana obiektywnie:


O MATKO... Pani Pavlovic chyba oglądała Edytę z zamkniętymi oczami!!!!! Polityka jury Tańca jest taka.. Dać Edzi max punktów bo ludzie na nią już nie głosują. ma teraz przedostatnie sms... MALUTKO.. więc trzeba ją promować żeby nie odpadła... - cytujemy za eFaktem.

Kiedy zaś pod komentarzem Zawadzkiej pojawiło się wiele negatywnych odpowiedzi broniących Górniak, nieustraszona Niania napisała:

Moi drodzy widzę, że burza się rozpętała OGROMNA po moim wpisie na temat Tańca z Gwiazdami. A w zasadzie o E.G. Niektórzy z Was odsądzili mnie prawe "od czci i wiary". Nie zamierzam się tu tłumaczyć bo to moja tablica i mogę pisać wszystko co mi się podoba (...) Zastanawiam się czy gdybym napisała dokładnie to samo o Monice czy Andrzeju... to pobudziłabym tylu ludzi do wy...lania pomyj na moja głowę i na głowy tych co myślą inaczej????.

Zgadzacie się z opinią Zawadzkiej?


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
 Nieśmiertelni
Jula
Nieśmiertelni
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida