czwartek 04-11-10, czytany: 18281 razy, autor: Noir

Osyda, Zielińska, a może Schejbal?

Ogłoszono nominacje do Telekamer. Serial Majka pojawia się aż trzy razy.

Telekamery 2010Telekamery 2010 / © KAPiF
W ubiegłym roku zwyciężczynią jednej z kategorii plebiscytu Telekamery była Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial BrzydUla. W tym roku o statuetki ubiegają się aktorzy i twórcy innej produkcji TVN - Majki.

Joanna Osyda jest nominowana w kategorii Aktorka. Tomasz Ciachorowski w kategorii Aktor.

Zobaczcie wszystkich nominowanych w poszczególnych kategoriach:

Informacje - osobowość:
1. Jarosław Gugała (Polsat)
2. Piotr Kraśko (TVP1)
3. Andrzej Turski (TVP2)
4. Anita Werner (TVN)
5. Krzysztof Ziemiec (TVP1)

Publicystyka - program
1. Celownik (TVP1)
2. Interwencja (Polsat)
3. Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)
4. Sprawa dla reportera (TVP1)
5. Superwizjer (TVN)

Komentator sportowy
1. Przemysław Babiarz (TVP1)
2. Mateusz Borek (Polsat)
3. Maciej Kurzajewski (TVP2)
4. Sergiusz Ryczel (TVN)
5. Piotr Sobczyński (TVP1)

Rozrywka - osobowość
1. Robert Górski (TVP2)
2. Tomasz Kammel i Mariusz Kałamaga (Polsat)
3. Zenon Laskowik i Waldemar Malicki (TVP2)
4. Maciej Miecznikowski (TVP2)
5. Kuba Wojewódzki (TVN)

Program rozrywkowy
1. Jaka to melodia (TVP1)
2. Kabaretowy Klub Dwójki (TVP2)
3. Kocham Cię Polsko (TVP2)
4. Mam talent! (TVN)
5. Stand up. Zabij mnie śmiechem (Polsat)

Serial codzienny:
1. Barwy szczęścia (TVP2)
2. Klan (TVP1)
3. Majka (TVN)
4. Na Wspólnej (TVN)
5. Pierwsza miłość (Polsat)

Serial cotygodniowy:
1. Blondynka (TVP1)
2. Czas honoru (TVP2)
3. Hotel 52 (Polsat)
4. Ojciec Mateusz (TVP1)
5. Usta Usta (TVN)

Aktor:
1. Piotr Adamczyk (TVP2)
2. Tomasz Ciachorowski (TVN)
3. Andrzej Młynarczyk (TVP2)
4. Michał Piela (TVP1)
5. Cezary Żak (Polsat)

Aktorka:
1. Małgorzata Braunek (TVP1)
2. Joanna Osyda (TVN)
3. Julia Pietrucha (TVP1, TVP2)
4. Magdalena Schejbal (Polsat)
5. Katarzyna Zielińska (TVP2)

Muzyka:
1. Agnieszka Chylińska
2. De Mono
3. Ewa Farna
4. Patrycja Markowska
5. Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz

Kanał filmowy:
1. 13th Street
2. AXN
3. Comedy Central
4. HBO
5. Kino Polska

Kanał popularno-naukowy i kulturalny:
1. Animal Planet
2. Discovery Channel
3. National Geographic
4. Planete
5. TVP Kultura

Kanał sportowy:
1. Canal+ Sport
2. Eurosport
3. nSport
4. Polsat Sport
5. TVP Sport

Kanał dziecięcy:
1. BBC Cbeebies
2. Cartoon Network
3. Disney Channel
4. Mini Mini
5. Polsat Jim Jam

Kanał informacyjny i biznesowy:
1. Polsat News
2. Superstacja
3. TV Biznes
4. TVN24
5. TVP Info



 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
 Nieśmiertelni
Jula
Nieśmiertelni
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...




skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida