Osyda, Zielińska, a może Schejbal?
Ogłoszono nominacje do Telekamer. Serial Majka pojawia się aż trzy razy.
W ubiegłym roku zwyciężczynią jednej z kategorii plebiscytu Telekamery była Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial BrzydUla. W tym roku o statuetki ubiegają się aktorzy i twórcy innej produkcji TVN – Majki.
Joanna Osyda jest nominowana w kategorii Aktorka. Tomasz Ciachorowski w kategorii Aktor.
Zobaczcie wszystkich nominowanych w poszczególnych kategoriach:
Informacje – osobowość:
1. Jarosław Gugała (Polsat)
2. Piotr Kraśko (TVP1)
3. Andrzej Turski (TVP2)
4. Anita Werner (TVN)
5. Krzysztof Ziemiec (TVP1)
Publicystyka – program
1. Celownik (TVP1)
2. Interwencja (Polsat)
3. Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)
4. Sprawa dla reportera (TVP1)
5. Superwizjer (TVN)
Komentator sportowy
1. Przemysław Babiarz (TVP1)
2. Mateusz Borek (Polsat)
3. Maciej Kurzajewski (TVP2)
4. Sergiusz Ryczel (TVN)
5. Piotr Sobczyński (TVP1)
Rozrywka – osobowość
1. Robert Górski (TVP2)
2. Tomasz Kammel i Mariusz Kałamaga (Polsat)
3. Zenon Laskowik i Waldemar Malicki (TVP2)
4. Maciej Miecznikowski (TVP2)
5. Kuba Wojewódzki (TVN)
Program rozrywkowy
1. Jaka to melodia (TVP1)
2. Kabaretowy Klub Dwójki (TVP2)
3. Kocham Cię Polsko (TVP2)
4. Mam talent! (TVN)
5. Stand up. Zabij mnie śmiechem (Polsat)
Serial codzienny:
1. Barwy szczęścia (TVP2)
2. Klan (TVP1)
3. Majka (TVN)
4. Na Wspólnej (TVN)
5. Pierwsza miłość (Polsat)
Serial cotygodniowy:
1. Blondynka (TVP1)
2. Czas honoru (TVP2)
3. Hotel 52 (Polsat)
4. Ojciec Mateusz (TVP1)
5. Usta Usta (TVN)
Aktor:
1. Piotr Adamczyk (TVP2)
2. Tomasz Ciachorowski (TVN)
3. Andrzej Młynarczyk (TVP2)
4. Michał Piela (TVP1)
5. Cezary Żak (Polsat)
Aktorka:
1. Małgorzata Braunek (TVP1)
2. Joanna Osyda (TVN)
3. Julia Pietrucha (TVP1, TVP2)
4. Magdalena Schejbal (Polsat)
5. Katarzyna Zielińska (TVP2)
Muzyka:
1. Agnieszka Chylińska
2. De Mono
3. Ewa Farna
4. Patrycja Markowska
5. Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz
Kanał filmowy:
1. 13th Street
2. AXN
3. Comedy Central
4. HBO
5. Kino Polska
Kanał popularno-naukowy i kulturalny:
1. Animal Planet
2. Discovery Channel
3. National Geographic
4. Planete
5. TVP Kultura
Kanał sportowy:
1. Canal+ Sport
2. Eurosport
3. nSport
4. Polsat Sport
5. TVP Sport
Kanał dziecięcy:
1. BBC Cbeebies
2. Cartoon Network
3. Disney Channel
4. Mini Mini
5. Polsat Jim Jam
Kanał informacyjny i biznesowy:
1. Polsat News
2. Superstacja
3. TV Biznes
4. TVN24
5. TVP Info