niedziela 14-11-10, czytany: 15412 razy, autor: Noir

Impreza syna Palikota zakończyła się nalotem policji

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy? Dziesiątki wozów policyjnych?

Janusz PalikotJanusz Palikot / © KAPiF
Janusz Palikot, który z prawowitego posła PO przedzierzgnął się w etatowego krytyka działań rządu, regularnie informuje swych fanów (i antyfanów), co nowego wydarzyło się nie tylko na scenie politycznej, ale i w jego kolorowym życiu.

Wpis na bloga sprzed kilku dni informuje jeszcze o czymś innym - a mianowicie o imprezowym życiu jego syna, Emila, które nie jest, niestety, usłane różami.

Dwa dni temu kilka osób, studentów SGH, postanowiło zorganizować, bardzo teraz popularne, facebook party. Wynajęli lokal, kupili alkohol i zaprosili ludzi z fb na przyjęcie. To się kiedyś nazywało; prywatka składkowa - pisze Palikot. I kontynuuje: - O godzinie 21ej w centrum Warszawy do tego prywatnego mieszkania wjechało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w dziesiątkach wozów policyjnych, z brygadą antyterrorystyczną, psami od narkotyków i prokuraturą. Niczego nie znaleźli, przez wiele godzin przetrzymywali ludzi. Powtarzali czynności, aby coś za wszelką cenę znaleźć. Nie informowali o prawie do adwokata czy o obecności osób trzecich w czasie kontroli. To było coś w rodzaju obławy! Ale obławy na studentów, a nie mafię.

Zdruzgotany poseł konstatuje, że w grupie "przetrzymywanych" był także jego syn Emil. On nie rozumie tego państwa, podobnie jego koledzy - martwi się Palikot i kończy wymownym: Ponownie żyjemy w więzieniu.

Czy już się mamy zacząć bać?
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
W KOŃCU ZMIENIAMY ...
hejlobuzy
W KOŃCU ZMIENIAMY ...
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
szusz
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida