niedziela 14-11-10, czytany: 15455 razy, autor: Noir

Impreza syna Palikota zakończyła się nalotem policji

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy? Dziesiątki wozów policyjnych?

Janusz PalikotJanusz Palikot / © KAPiF
Janusz Palikot, który z prawowitego posła PO przedzierzgnął się w etatowego krytyka działań rządu, regularnie informuje swych fanów (i antyfanów), co nowego wydarzyło się nie tylko na scenie politycznej, ale i w jego kolorowym życiu.

Wpis na bloga sprzed kilku dni informuje jeszcze o czymś innym - a mianowicie o imprezowym życiu jego syna, Emila, które nie jest, niestety, usłane różami.

Dwa dni temu kilka osób, studentów SGH, postanowiło zorganizować, bardzo teraz popularne, facebook party. Wynajęli lokal, kupili alkohol i zaprosili ludzi z fb na przyjęcie. To się kiedyś nazywało; prywatka składkowa - pisze Palikot. I kontynuuje: - O godzinie 21ej w centrum Warszawy do tego prywatnego mieszkania wjechało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w dziesiątkach wozów policyjnych, z brygadą antyterrorystyczną, psami od narkotyków i prokuraturą. Niczego nie znaleźli, przez wiele godzin przetrzymywali ludzi. Powtarzali czynności, aby coś za wszelką cenę znaleźć. Nie informowali o prawie do adwokata czy o obecności osób trzecich w czasie kontroli. To było coś w rodzaju obławy! Ale obławy na studentów, a nie mafię.

Zdruzgotany poseł konstatuje, że w grupie "przetrzymywanych" był także jego syn Emil. On nie rozumie tego państwa, podobnie jego koledzy - martwi się Palikot i kończy wymownym: Ponownie żyjemy w więzieniu.

Czy już się mamy zacząć bać?
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida