wtorek 30-11-10, czytany: 31764 razy, autor: Noir

Za kogo trzymają kciuki Lewicka i Smolińska? (FOTO)

Tyszka ma już faworytkę: "Ola, totalna twarz..."

Katarzyna SmolińskaKatarzyna Smolińska / Między kuchnią a salonem
W programie Między kuchnią a salonem gościła wczoraj ekipa Top Model - Weronika Lewicka oraz Kasia Smolińska, które odpadły tuż przed finałem, a także dwoje jurorów - Karolina Korwin-Piotrowska i Marcin Tyszka.

Dorotę Deląg interesowały typy na wygraną show.

I tak Kasia Smolińska stwierdziła, że każdej życzy dobrze i chciałaby, żeby każda z nich wygrała. Z kolei Weronika stwierdziła powiedziała:

- No życzę Oli powodzenia i Paulinie, no Ania nadaje się na modelkę, ale jak dla mnie tylko na wybiegową, a tak do zdjęć, to nie bardzo. Ja życzę powodzenia Oli i Paulinie.

Z kolei Marcin Tyszka nie ma wątpliwości. Na pytanie, która z dziewczyn ma największe predyspozycje do zawodu modelki, odpowiedział:

- Ola, totalna twarz... Kampanie beauty, klasyczna uroda, idealna do zdjęć; figura nie idealna, ale przed aparatem pozuje fantastycznie.

Jurorzy podkreślili, że bardzo żałują, iż z programu (na skutek kontuzji) musiała odejść wcześniej Nicole Rosłaniec:

- Miała to coś, miała oryginalną urodę, szparkę między zębami która jest bardzo trendy a przy okazji bardzo ładne proporcje ciała. Nie za gruba nie za chuda. Była atrakcyjną kobietą, która mogłaby być świetną modelką - powiedział Tyszka.

Fotograf stwierdził, że żałuje, iż telewizja nie pokazała obszerniejszych fragmentów z obrad jury:

- Ale ja Wam powiem że jednej rzeczy, której żałuję, to tego, że w programie nie znalazły się nasze obrady, kiedy my naprawdę rozmawialiśmy o tych dziewczynach. I naprawdę my często kłóciliśmy się bardzo ostro! Były dni kiedy każdy szedł w swój kąt i się do siebie nie odzywał - wspominał Tyszka, po czym dodał: - Powiem ci jeszcze jedną rzecz, że łzy Joasi (Joanny Krupy) w programie, jeżeli chodzi o rozdanie zdjęć, itd. - to był barometr spięć między nami - wtedy kiedy ona bardzo mocno płakała i naprawdę przeżywała to znaczy, że przed tym były trzy godziny naszych ostrych kłótni.


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida