środa 01-12-10, czytany: 11400 razy, autor: Noir

Ruszają castingi do 6. edycji You Can Dance

Zobaczcie, gdzie i kiedy można się zgłaszać.

You Can DanceYou Can Dance / TVN
Już 12 grudnia odbędzie się w Gdańsku (w Teatrze Wybrzeże) pierwszy casting do 6. edycji You Can Dance. Kolejne dni będą okazją do dalszych przesłuchań: 14 grudnia casting odbędzie się w Lublinie, w Teatrze Muzycznym, 4 stycznia w Krakowie, w Operze Krakowskiej, 11 stycznia we wrocławskim Teatrze Polskim. W Warszawie nabór do show odbędzie się 14 stycznia, w Teatrze Studio.

W pierwszej kolejności uczestnicy będą tańczyć do muzyki przygotowanej przez organizatorów. Jeśli się spodobają, dostaną szansę występu przed jury. Pokażą wtedy solowy układ choreograficzny do wybranego przez siebie utworu.

W czasie naboru jurorzy wybiorą 36 kandydatów. Oni właśnie wyjadą na warsztaty choreograficzne, które w tym roku odbędą się w Casablance. Stamtąd do programu trafi zaledwie 14 osób. 22 uczestników wróci do domów.

Aby wziąć udział w castingu, trzeba mieć od 16 do 30 lat oraz dowód tożsamości. Osoby poniżej 18. roku życia muszą przyjść z osobą dorosłą albo ze zgodą rodzica na piśmie. Na dokumencie musi się znaleźć numer dowodu rodzica. Każdy kandydat musi mieć przygotowany swój układ choreograficzny, który potrwa nie dłużej, niż 1 minutę. Trzeba także mieć ze sobą podkład muzyczny (na płycie CD - format audio lub mp3), należy podać dokładne informacje o utworze.

Casting jest otwarty zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
finalisci i ja ara...
finalisci i ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida