czwartek 28-06-07, czytany: 8194 razy, autor: Beverly Pills

Jazda po Mroczkach

Jan Nowicki nie zostawia na nich suchej nitki.

Marcin MroczekMarcin Mroczek / © KAPiF


- Niedawno na rynku w Krakowie spotkałem jednego z panów Mroczków - opowiada aktor Jan Nowicki. - Przechadzał się w towarzystwie ochroniarza. Nie wytrzymałem, podszedłem i zapytałem: Panie, czy pan żartuje, kto tu będzie pana zaczepiał? Odpowiedzi nie było.

Aktor kąśliwie komentuje ich grę:

- To tylko bylejakość, nie mylcie tego z aktorstwem! Przez takich ludzie przestają rozumieć, kim są Trela, Holoubek czy Gajos. W przypadku braci Mroczków nie ma mowy nawet o aktorstwie, bo to nie jest w ogóle związane z aktorstwem! To jest bycie w serialu, w którym znakomicie każdy by się odnalazł.

Jako że jest wykładowcą wydziału aktorskiego szkoły teatralnej w Krakowie, jego słowa jeszcze bardziej uderzyły w sedno. Według aktora to niebywałe, że dwaj bracia bez wykształcenia aktorskiego, stali się sławni przez grę w serialu. A teraz tańczą, śpiewają, bywają na salonach.

Podobno wśród aktorów krąży nawet pewna anegdota. Gdy jeden do drugiego powie "Tylko zagraj tak, żeby się Mroczkom podobało", oznacza to utrzymywanie cały czas jednej miny w trakcie aktorskiego popisu.

- Kiedy [popularność] spada na studenta politechniki, to jest istna komedia. Gwiazdą to był Marlon Brando. A aktor serialowy może być co najwyżej gwiazdą serialową - podsumowuje Nowicki.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida