poniedziałek 03-01-11, czytany: 19993 razy, autor: Noir

Kamińska o bracie: Ja szalona, a on... taki z politechniki

Julia i Christian w Gali.

Julia KamińskaJulia Kamińska / © KAPiF
Choć żadne z nich nie uczy się w szkole teatralnej ani filmowej, oboje chcą się związać ze sceną i planem filmowym. Przynajmniej w pewnym zakresie. Julia i Christian Kamińscy opowiedzieli Gali, co teraz robią i jakie mają cele.


W rozmowie znalazło się miejsce na wspomnienia. Julia o swym bracie mówi niemal wyłącznie w superlatywach:

Więź z bratem jest wyjątkowa. W dzieciństwie z powodu astmy zdarzało się, że leżałam w szpitalu. Christian był wtedy malutki. Nie rozumiał, że jestem chora, wiedział tylko, że mnie nie ma w domu. Bez przerwy chodził po mieszkaniu i szukał mnie wszędzie, nawet za firanami i wołał: „Julia!”. Tak mu było mnie brak. Bardzo mnie to wspomnienie wzrusza. Byliśmy różni. Ja szalona, a on... taki z politechniki (śmiech). Rozsądny, punktualny, przewidujący. Przebiegałam przez ulicę, nie patrząc na samochody, a on malutki krzyczał: „Stój, bo jedzie!”. Kiedy wspinałam się na drzewa, stał na ziemi i wołał: "Zejdź, zaraz spadniesz!". Cały czas dbał o to, żebym była bezpieczna.

Julia wróciła na studia, ale nie rezygnuje z show-biznesu. Nadal pojawia się na castingach, bierze udział w nowych przedsięwzięciach. Christian, który jest studentem 1. roku (w przyszłości chce zostać inżynierem - studiuje na Politechnice), zadebiutował niedawno w Skrzydlatych świniach.

O tym, jak bawili się w aktorstwo i jakie mają plany na przyszłość, przeczytacie w wywiadzie. Znajdziecie go pod tym linkiem.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida