piątek 14-01-11, czytany: 8855 razy, autor: Noir

Sara May o piosence Gogoli: chu..nia z grzybnią

Blogerka pisze na temat polskich eliminacji do Eurowizji.

Sara MaySara May / © KAPiF
Jak co roku będzie nas niedługo rozgrzewać temat krajowych eliminacji do Eurowizji. Grupa finalistów, spośród których będziemy wybierać naszego reprezentanta, została już wyselekcjonowana. I już budzi emocje.

Sara May napisała na swoim blogu o jednej z wokalistek, która ubiega się o przepustkę do konkursu. Chodzi o Annę Gogolę - dziewczynę znaną między innymi z Mam talent.

Ostatnio najczęściej ludzie pytają mnie o Annę Gogolę, uczestniczkę Mam talent. Dlaczego tak słaba piosenka "Ktoś taki jak ty" awansowała do finału Eurowizji? Dlaczego osoba, która ma mocny i dobry głos nagrała disco-polo i taką „chujnię z grzybnią"? Dlaczego z osoby robiącej wielkie wrażenie na publiczności podczas wykonań choćby hard rockowego utworu AC/DC przemieniła się w nieudolną Shazzę? Dlaczego nagle straciła osobowość, styl i charyzmę? - pisze Sara May. I odpowiada:

Nie można oceniać artystów po tym jak śpiewają covery, bo nie sztuką jest być imitatorem...Sztuką jest mieć własną wizję i wyobraźnię, której Gogoli ewidentnie brakuje. A głos to nie wszystko. To tylko narzędzie. Ty np. możesz mieć najlepsze farby na świecie i pędzel najwyższej jakości, ale jak nie masz nic do powiedzenia i masz pustkę w głowie - to nie stworzysz dzieła.

Sama Szczołek zgłosiła się w tym roku na szwajcarską listę kandydatów do Eurowizji. Poniżej możecie zobaczyć jej propozycję do konkursu.

Anna Gogola i jej piosenka, z którą startuje w polskich eliminacjach do Eurowizji
Gogola w Mam talent
I wokalistka podczas finału WOŚP w Krakowie


Sara May, To the End

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
max kolonko sara m...
max kolonko sara m...
Jola nasza BOGINI
Jola nasza BOGINI
SEXOWNA Sara May ;...
SEXOWNA Sara May ;...
Inna
Inna
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida