poniedziałek 02-07-07, czytany: 5569 razy, autor: Beverly Pills

Frytka z hollywoodzkim aktorem

Skończyło się w hotelu.

FrytkaFrytka / © KAPiF
Frytka nie próżnuje. Fakt przyłapał ją z amerykańskim aktorem Olivierem Grunerem, który przebywa obecnie w Polsce, gdzie pracuje na planie serialu Skorumpowani (zobacz foto).

Agnieszka pojawiła się także w towarzystwie Pawła Wilczaka i reżysera Mariusza Pujszo, ale to z Grunerem spędziła wieczór. Rozmawiali, szeptali i śmiali się. Na koniec Frytka udała się z aktorem do hotelu, gdzie aktualnie się zatrzymał. Fakt uważa, że to dzięki jej zdolności nawiązywania kontaktów.

Słynąca z wyjątkowej łatwości nawiązywania kontaktu, świeżo ufryzowana i ubrana w seksowne ciuchy Agnieszka przy knajpianym stoliku grała główną rolę! Panowie byli nią zachwyceni, ale ona swoim rodakom tym razem nie dała najmniejszych szans. Do tego stopnia zachwyciła sobą Oliviera, że gwiazdor zapragnął obcować z talentem Frykowskiej sam na sam. I zaprowadził naszą gwiazdkę do ekskluzywnego hotelu w centrum miasta, w którym zatrzymał się na czas pobytu w Polsce. Jak widać, zdolności Agnieszki do szybkiego pozyskiwania przyjaciół ani trochę nie są przereklamowane - czytamy.

No chyba, że para udała się na herbatkę. Ale tego pewnie się nigdy nie dowiemy. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
WYPRAWA DO KRAKOWA
HEJOBUZY
WYPRAWA DO KRAKOWA
HAUL Z LWEM: POMYS...
SZUSZ
HAUL Z LWEM: POMYS...
2 LATKA ALEXA! | L...
Julia Kobus
2 LATKA ALEXA! | L...
Moja motywacja! | ...
Julia Kobus
Moja motywacja! | ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida