poniedziałek 31-01-11, czytany: 21700 razy, autor: art. sponsorowany

Czy oni rzeczywiście są parą?

Parę znanych aktorów połączył telefon!

Mix PlusMix Plus / MixPlus

Od dawna podejrzewano, że ta dwójka ma się ku sobie, jednak para nie chciała komentować tych doniesień. W końcu podczas gali z okazji rozdania znanych nagród filmowych postanowili przerwać milczenie...

- To dzięki telefonowi na parę - przyznaje szczęśliwy aktor. - Ten wynalazek ma w sobie „to coś”. Dzięki niemu wykonałem pierwszy krok, zadzwoniłem do Niej i umówiliśmy się na spotkanie. Od kilku tygodni jesteśmy razem. Przy pomocy telefonu na parę bardzo łatwo możemy komunikować się ze sobą, nawet gdy Ona jest ma drugim końcu Polski, gdzie kręcone są zdjęcia do nowej komedii romantycznej z jej udziałem!

- Ten telefon dosłownie łączy w pary! – dodaje aktorka. - Do tego otrzymaliśmy w MixPlusie tzw. Plusikowe – to nawet 200 zł do odebrania w gotówce! Dzięki temu rozmawiamy ze sobą nawet dwie godziny bez przerwy!”

Trzymamy kciuki za to, żeby związek aktorów przetrwał jak najdłużej. Wszyscy zainteresowani łączeniem się w pary lub złożeniem hołdu Polakowi – wynalazcy telefonu na parę, mogą także skorzystać z tej interesującej oferty.

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida