środa 02-02-11, czytany: 7011 razy, autor: Noir

Marzysz o tym, by zostać celebrytą?

W tym konkursie możesz być gwiazdą i jeszcze wygrać za to nagrodę!

13 Wcieleń Tomasza M13 Wcieleń Tomasza M / © KAPiF
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy Wam o konkursie 13 wcieleń Tomasza M zorganizowanym przez lookr.tv oraz CeZika. Chodzi o film, który powstaje z nadsyłanych przez ludzi krótkich epizodów:

Wystarczy nakręcić za pomocą telefonu komórkowego krótkie ujęcie, ilustrujące historię związaną z tytułowym bohaterem, Tomaszem M., który posiada niezwykły dar – nocą potrafi wcielać się w inne postacie – dlatego właśnie realizowany obraz składać się będzie z 13. epizodów. Ze wszystkich nadesłanych filmów jury wyłoni najciekawsze propozycje – z nich zostanie ułożony film. Autorzy najciekawszych prac dodatkowo zostaną nagrodzenie telefonami Sony Ericsson Xperia X10 oraz zaproszeniami na festiwal Off Plus Camera.

Kozaczek patronuje wcieleniu numer 5 głównego bohatera - stąd temat filmów, które możecie nadsyłać. Wasze epizody mają dotyczyć bycia celebrytą.

Oto krótka charakterystyka bohatera, w którego mielibyście się wcielić Wy lub Wasi znajomi:

Wcielenie nr 5 – nakręć ujęcie telefonem, które do niego nawiązuje!

Lans musi być. Bez odpowiedniego looku nawet nie wychodzę z domu. Dobra stylizacja gwarantem awansu towarzyskiego. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma już pozycję jak ja. Najpierw włosy – bez przesady, ale zgodne z trendem. Potem wybieram buty – wbrew pozorom buty to wyznacznik gustu. Spodnie klasyczne, góra wyluzowana. Moja szafa to świątynia stylu, nigdy mnie nie zawiodła.

Jak mam więcej czasu, wtedy bardziej się tuninguję. Wrażenie jest zawsze. Wychodzę na miasto i wiesz jak jest: darmowe drinki, ekskluzywne drinki... Czasem ktoś mnie pozna, zagada, weźmie autograf, cyknie fotę. I ruszam dalej. Swoją extra furą. To chyba jasne, nie? Pamiętajcie w życiu najważniejsza jest kasa i klasa...


Filmy możecie nadsyłać do poniedziałku 07.02.2011. Nagrodą za najlepszy film będzie telefon Sony Ericsson Xperia X10 oraz zaproszenia na festiwal Off Plus Camera, podczas którego zostanie wyemitowany cały film 13 wcieleń Tomasza M..

Tu znajdziecie stronę konkursu z nadesłanymi filmami.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida