wtorek 03-07-07, czytany: 6184 razy, autor: Beverly Pills

Ibisz się tłumaczy

Wpadka nie wpłynęła na wyniki programu.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz / © KAPiF
Pisaliśmy o tym już jakiś czas temu (zobacz newsa Ibisz namieszał?). Teraz na łamach Twojego Imperium możemy przeczytać odpowiedź zwrotną ze strony Ibisza i twórców Jak Oni Śpiewają.

Zaczęło się się od tego, że prezenter źle podał numer, na który należało wysyłać smsy na Nataszę Urbańską, 2 zamiast 8.

- Apelowałem o głosy zgodnie z tym, co miałem w scenariuszu. Ale jak się okazuje, w tekście był błąd. Być może pomylili się scenarzyści, redaktor programu lub osoba wpisująca do scenariusza numery SMS'ów - mówi Ibisz.

Firma zajmująca się scenariuszami uważa, że nie wpłynęło to na wyniki programu. Na dodatek da się to logicznie wytłumaczyć.

- Zajmujemy się już drugą edycją. Nie jestem w stanie odszukać starego scenariusza i sprawdzić, kto popełnił błąd. Ale jestem pewna, że ta pomyłka nie miała wpływu na wynik głosowania - powiedziała Agnieszka Strauss z firmy Rochstar.

- Bo prawidłowy numery Nataszy Urbańskiej był wyświetlany cały czas u dołu ekranu. Moim zdaniem, jedna błędna zapowiedź nie mogła mieć, wpływu na ostateczny wynik głosowania, które zdecydowanie wygrała Agnieszka Włodarczyk (miała 65% głosów) . I nawet jeśli ktoś wysłał SMSa na numer 2, który był przypisany do Roberta Moskwy nieuczestniczącego w finale, to dostał informację zwrotną, że ta linia jest nieaktywna. Mógł więc zagłosować ponownie na Nataszę.

Teraz już nie ma żadnych niedomówień co do sprawiedliwości wyników.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
KRZYSZTOF IBISZ
KRZYSZTOF IBISZ
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida