czwartek 05-07-07, czytany: 7366 razy, autor: Playa Barbie

Córka Leppera też zatańczy

"Skoro Kasia zatańczyła, to Renata też może."

Renata LepperRenata Lepper / © KAPiF


Jak donosi Dziennik, w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami najprawdopodobniej zobaczymy najmłodszą córkę Andrzeja Leppera, Renatę.

Nie wiadomo jeszcze, co na to tato, ale plotki o pojawieniu się 19-letniej latorośli w jednym z najpopularniejszych programów przybierają na sile. Wczoraj podobną informację podała nawet Polityka.

- Oficjalną listę ogłosimy dopiero w połowie sierpnia. Zależy nam, żeby do końca pozostała tajemnicą - mówi Joanna Górska, szefowa zespołu PR TVN-u.

Anonimowy informator Dziennika zapewnił jednak, że "udział Renaty Lepper jest niemal przesądzony".

Renata Lepper jest tegoroczną maturzystką, egzamin zdała z wyróżnieniem. Poprzednie edycje "Tańca z gwiazdami" oglądała podobno z ogromnym zainteresowaniem. Ale szef Samoobrony nie chciał dotąd, by członkowie jego rodziny pojawiali się w mediach. Udział Renaty w "Tańcu z gwiazdami" może być rewolucją - czytamy.

- Na pewno byłaby to bardzo dobra promocja nazwiska Lepper. Córki polityków, które dotąd pojawiały się w programie, udowodniły, że to świetna promocja dla ich rodziców" - powiedział Mateusz Piskorski, rzecznik Samoobrony.

- Andrzej Lepper jest odbierany jako zakapior i chuligan. Teraz będzie mógł pokazać twarz sympatycznego ojca, który posiada ludzkie cechy, a przy okazji wchodzi do tej samej ligi polityków, co Tusk czy Wałęsa - przekonuje dr Marek Migalski, politolog z Uniwersytetu Śląskiego. - Widzowie TVN to nie są sympatycy Samoobrony. Jako gwiazda Tańca z gwiazdami córka Leppera zacznie się jednak pojawiać w popularnych, kolorowych magazynach i dzięki temu dotrze do potencjalnego elektoratu Samoobrony - dodaje.

- Skoro Kasia zatańczyła, to Renata też może - podsumowuje Mistewicz. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
SUBSKRYBUJ KANAŁ S...
Szusz HAUL Z BERLINA
SUBSKRYBUJ KANAŁ S...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida