czwartek 05-07-07, czytany: 22339 razy, autor: Beverly Pills

Relacje Głogowskiej i Gąsowskiego

Jakie są naprawdę?

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski / © KAPiF
Życie na gorąco rozpisuje się na temat związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego, którzy poznali się dzięki Tańcu z Gwiazdami.

Jaki wyłania się z tego obraz? Ania musi sama dawać sobie radę, bo na pomoc Gąsowskiego ciężko liczyć. Tancerka w czasie ciąży nie zmieniła trybu życia. Do końca pracowała i mieszkała u mamy.

Według pisma było to do przewidzenia:

Gdyby Ania, wchodząc w związek ze starszym od siebie o 14 lat Piotrem Gąsowskim (...), słuchała uważnie swojej poprzedniczki Hanny Śleszyńskiej, wiedziałaby, że "Gąs" to nie tylko uroczy facet, ale też wieczny chłopiec. Może liczyła, że właśnie przy niej ustatkuje się i stanie dorosłym mężczyzną... - czytamy.

Gąsowski też nie zrezygnował ze swoich przyzwyczajeń. W czasie ciąży swojej partnerki bawił się i wyjeżdżał w dalekie podróże. W noc przed narodzinami córeczki balował z koleżankami z planu w klubie Maska.

Gdy mała Julia przyszła na świat, mówiono o tym, że jest przykładnym ojcem. Spędzał godziny w szpitalu i odwiózł matkę z córką do domu. Oczywiście do domu mamy Ani. Sam częściej widywany jest z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa. Pismo czarno widzi przyszłość Głogowskiej:

Tancerka chyba pogodziła się z faktem, że raczej nie włoży Piotrowi obrączki na palec. Ale teraz już nie tylko ona zadaje sobie pytanie, kim właściwie jest dla aktora? Czy tylko matką jego dziecka?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida