czwartek 05-07-07, czytany: 22398 razy, autor: Beverly Pills

Relacje Głogowskiej i G±sowskiego

Jakie s± naprawdę?

Piotr G±sowskiPiotr G±sowski / © KAPiF
Życie na gor±co rozpisuje się na temat zwi±zku Anny Głogowskiej i Piotra G±sowskiego, którzy poznali się dzięki Tańcu z Gwiazdami.

Jaki wyłania się z tego obraz? Ania musi sama dawać sobie radę, bo na pomoc G±sowskiego ciężko liczyć. Tancerka w czasie ci±ży nie zmieniła trybu życia. Do końca pracowała i mieszkała u mamy.

Według pisma było to do przewidzenia:

Gdyby Ania, wchodz±c w zwi±zek ze starszym od siebie o 14 lat Piotrem G±sowskim (...), słuchała uważnie swojej poprzedniczki Hanny ¦leszyńskiej, wiedziałaby, że "G±s" to nie tylko uroczy facet, ale też wieczny chłopiec. Może liczyła, że wła¶nie przy niej ustatkuje się i stanie dorosłym mężczyzn±... - czytamy.

G±sowski też nie zrezygnował ze swoich przyzwyczajeń. W czasie ci±ży swojej partnerki bawił się i wyjeżdżał w dalekie podróże. W noc przed narodzinami córeczki balował z koleżankami z planu w klubie Maska.

Gdy mała Julia przyszła na ¶wiat, mówiono o tym, że jest przykładnym ojcem. Spędzał godziny w szpitalu i odwiózł matkę z córk± do domu. Oczywi¶cie do domu mamy Ani. Sam czę¶ciej widywany jest z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa. Pismo czarno widzi przyszło¶ć Głogowskiej:

Tancerka chyba pogodziła się z faktem, że raczej nie włoży Piotrowi obr±czki na palec. Ale teraz już nie tylko ona zadaje sobie pytanie, kim wła¶ciwie jest dla aktora? Czy tylko matk± jego dziecka?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida