czwartek 05-07-07, czytany: 22208 razy, autor: Beverly Pills

Relacje Głogowskiej i G±sowskiego

Jakie s± naprawdę?

Piotr G±sowskiPiotr G±sowski / © KAPiF
Życie na gor±co rozpisuje się na temat zwi±zku Anny Głogowskiej i Piotra G±sowskiego, którzy poznali się dzięki Tańcu z Gwiazdami.

Jaki wyłania się z tego obraz? Ania musi sama dawać sobie radę, bo na pomoc G±sowskiego ciężko liczyć. Tancerka w czasie ci±ży nie zmieniła trybu życia. Do końca pracowała i mieszkała u mamy.

Według pisma było to do przewidzenia:

Gdyby Ania, wchodz±c w zwi±zek ze starszym od siebie o 14 lat Piotrem G±sowskim (...), słuchała uważnie swojej poprzedniczki Hanny ¦leszyńskiej, wiedziałaby, że "G±s" to nie tylko uroczy facet, ale też wieczny chłopiec. Może liczyła, że wła¶nie przy niej ustatkuje się i stanie dorosłym mężczyzn±... - czytamy.

G±sowski też nie zrezygnował ze swoich przyzwyczajeń. W czasie ci±ży swojej partnerki bawił się i wyjeżdżał w dalekie podróże. W noc przed narodzinami córeczki balował z koleżankami z planu w klubie Maska.

Gdy mała Julia przyszła na ¶wiat, mówiono o tym, że jest przykładnym ojcem. Spędzał godziny w szpitalu i odwiózł matkę z córk± do domu. Oczywi¶cie do domu mamy Ani. Sam czę¶ciej widywany jest z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa. Pismo czarno widzi przyszło¶ć Głogowskiej:

Tancerka chyba pogodziła się z faktem, że raczej nie włoży Piotrowi obr±czki na palec. Ale teraz już nie tylko ona zadaje sobie pytanie, kim wła¶ciwie jest dla aktora? Czy tylko matk± jego dziecka? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
RODZINKA ADDAMSÓW!...
Julia Kobus
RODZINKA ADDAMSÓW!...
NIESPODZIANKA ROKU...
Julia Kobus
NIESPODZIANKA ROKU...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida