sobota 19-03-11, czytany: 31337 razy, autor: Noir

3. odcinek Must be the Music - komentujemy na żywo

Czy ktoś wpadł Wam w ucho?

Must Be The MusicMust Be The Music / Logo
Oglądacie relacje z castingów do Must be the Music? Komentujcie z nami decyzje jurorów!

Oto kto wystąpił dziś w programie:

Zespół Sway z Olsztyna - zero przyjemności z muzyki - oświadczyła Kora, Adam Sztaba: fajne, żywiołowe, wokal troszkę manieryczny, powinniście się rozluźnić. Elżbieta Zapendowska - główny atut to młodość.

Piotr - gra na trąbce, jego pasją jest śpiew. Może czas na nowy program Zabij mnie swoją muzyką - zapytał Sztaba po jego występie. Piotr dostał 4 x NIE. Zapendowska zaapelowała: bogoojczyźniane patriotyzmy, to jest coś koszmarnego. W tych czasach emigrowanie jest bardzo częste, a mi się wydaje, że ojczyzna jest najważniejsza - skwitował zadowolony z siebie wokalista.

Red Lips - 4 x TAK. Energetyczna dziewczyna, widać, że tam jest siła - stwierdziła Zapendowska. Mam słabość do pięknych i zdolnych kobiet - wyznał Sztaba.

Daniel Boczniewicz - zdaje się, że zapatrzył się w Czesława Mozila. Tylko Kora była na nie. Reszta zachwycona kosmicznym miksem.

Przemek Kaszubski - 4 x TAK, mnie to wzruszyło - Sztaba, Zapendowskiej spodobało się to, że wokalista realizuje swoje marzenia.

Duet Pawłowski & Kacperski - 4 x NIE, Zapendowska: nie do tego programu, Kora życzyła muzykom wszystkiego najlepszego, ale stwierdziła, że w programie szukają czegoś, co przeniesie polską muzykę o dwie dekady dalej.

Justyna Jeleń - 19-latka z Gdyni zachwyciła Wojtka Łozowskiego swymi kształtami. Reszta też postanowiła dać jej szansę. 4 x TAK.

Rotten Bark, czyli... zgniła kora. Kora zaznaczyła, że muszą się starać. Postarali się - dostali 4 TAK.

Caroline Kemuto - jurorzy zamarli. Łozowski zaproponował ciemnoskórej dziewczynie pracę w modelingu. Sorry i Thank you - nie udało się - trudno się dziwić...

Michał i Grzesiek przyjechali z Bieszczad, zaśpiewali Jaskółkę Stana Borysa. Niestety, Adam Sztaba nie był przekonany do tego wykonania. Powiedział NIE.

Michał Kasprzak - chciał zrobić show, ale zadanie go przerosło. Jury mu podziękowało.

Hapaszamy - Sztabie nie spodobał się aranż. Juror powiedział, że w pewnej chwili się wyłączył. Reszta była na TAK.

Anna Wilczyńska zadziwiła Korę, ba! zahipnotyzowała ją! Kora chciałaby napisać scenariusz dla tej pani. Zapendowska zaapelowała o perfekcję, uznała, że Mozart został "przywalony". Kora uznała, że Wilczyńska jest jak dzieło sztuki, które bez skazy nie istnieje, więc... wokalistka operowa zakwalifikowała się do grupy, z której zostaną wybrani półfinaliści.

Rust z Poznania zaprezentowali zmodyfikowany cover piosenki Abby. Dostali cztery TAK, Łozowski się rozczulił: Stary dobry heavy metal, idealnie! Zapendowska: Nie znoszę zespołu Abba, ale w takiej wersji kupiłabym płytę.

Arletta Rzepiela wystąpiła w repertuarze 30 Seconds to Mars. Chwila niepewności i... tata Arletty się rozbeczał: 4 x TAK. Zapendowskiej spodobało się to, że dziewczyna się nie mizdrzy. Kora dostrzegła żarliwość i inteligencję. Łozowski: Jesteś bardzo prawdziwa i tym mnie urzekłaś. Będzie materiał na gwiazdkę?

Soulution z Wrocławia - zespół dał czadu i porwał publiczność. Dostali owacje i cztery TAK. Kora doceniła bezpretensjonalność, Łozowski docenił wokalistkę, Sztabie spodobały się gitary, w wokalu usłyszał nieczystości. My trzymamy kciuki za kolejne etapy!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida