sobota 02-04-11, czytany: 14130 razy, autor: Malbro

Kora: Non stop popełniałam samobójstwo

"Zabijałam się, aż do momentu, kiedy naprawdę prawie umarłam. Odratowano mnie cudem".

Kora JackowskaKora Jackowska / Gala
Kora Jackowska przed programem Must be the Music żyła w cieniu i niewiele o niej słyszeliśmy. Teraz to się zmieniło, pierwsza dama polskiego rocka znowu ma swoje 5 minut i robi wszystko, by jak najlepiej je wykorzystać.

W najnowszym wydaniu Gali piosenkarka opowiada o swoim życiu. Mówi o matce, która oddała ją do sierocińca, gdy Kora miała 5 lat. Wspomina o próbach samobójczych i powodach, dla których nie chciało jej się żyć.

Non stop popełniałam samobójstwo. Od dziecka wciąż umierałam. Regularnie nie chciałam żyć - wyznaje Kora. - Zabijałam się, aż do momentu, kiedy naprawdę prawie umarłam. Odratowano mnie cudem. Potem zdarzało mi się jeszcze oczywiście zniechęcenie życiem, ale nigdy już nie podejmowałam prób samobójczych.

Pewnie nikt się nie domyśla, co sprawia największą radość piosenkarce? Otóż Kora uwielbia w wolnym czasie malować figurki Madonny.
- Bo to jest piękne, to mnie wzrusza, stoję przed taką Madonną jak przed matką… – opowiada Jackowska. - Człowiekowi już zawsze wydaje się, że jest niedostrzegany, nikt go nie kocha i nie chce. To takie tatuaże i ryty, których już nie sposób się wyzbyć. Gdzieś więc pewnie w tym symbolu Madonny znajduję pewne ukojenie. Ona urasta do rangi nadzwyczajnie opiekuńczej i sprawczej.

Kora otworzyła się, opowiedziała o życiu, bólu i stracie. i choć ma swoje dziwactwa (więcej tutaj), to jednak posiada również wrażliwą i szczerą duszę.

Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ, albo w najnowszym wydaniu Gali.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

  • Zastępuję Korę, czekam aż jej włosy odrosną!
  • Ważna dla mnie sprawa to LEGALIZACJA MARIHUANY
  • Kora zmęczona pozowaniem do zdjęć?
  • Ludzie myślą, że mam stodołę z marihuaną!

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida