środa 06-04-11, czytany: 20186 razy, autor: Noir

Katarzyna Cichopek: Mam zakaz korzystania z internetu

"Ludzie wylewają na mnie żółć".

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek / © KAPiF
Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu Gali. Przewodnim motywem rozmowy jest sposób celebrytki na radzenie sobie z krytyką, jaka spotyka ją z różnych stron.


Cichopek dobrze wie, jakie zarzuty formułuje się przeciwko niej:

Przyzwyczaiłam się już do tego, że ciągle słyszę zarzuty. Najczęściej: „Gwiazdorzy i nie ma wykształcenia, brak jej warsztatu”. Nie mówię, że jestem alfą i omegą, ale już nie dam sobie wmówić, że nic nie umiem. Ale mam odgórny, wydany przez moją rodzinę zakaz korzystania z internetu (śmiech). Właśnie po to, żeby się chronić. Jestem odporna, ale są granice. Gra staje się coraz ostrzejsza, bardziej wulgarna. Dawniej było mi przykro, teraz wiem, że muszę się skupić na ważniejszych rzeczach. Trzeba iść dalej. Ale czasem korci, żeby przeczytać wpisy na forach - mówi Cichopek.

A potem wspomina o swych obawach dotyczących traktowania syna:

Ludzie wylewają na mnie żółć, czytam: „Ale ma grube nogi. Gruby tyłek. Pyza”. A jeśli napiszą coś złego o maluchu, któremu ktoś to powtórzy? Niektórych ludzi złe słowo może zamknąć na całe życie, szczególnie dzieci.

O tym, co teraz jest najważniejsze dla Cichopek i jak przyjmuje fakt, że w ostatnim czasie rzadziej pojawia się w mediach, przeczytacie TUTAJ albo w papierowym wydaniu Gali.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
Siostry?
Siostry?
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida