niedziela 10-04-11, czytany: 11093 razy, autor: Malbro

Bliźniaczki Olsen jako osobiste stylistki?

Będą doradzały on-line.

Ashley OlsenAshley Olsen / © PR Photos
Bliźniaczki Olsen na projektowaniu dorobiły się już miliarda dolarów. Teraz swoją wiedzą, doświadczeniem i dobrym gustem(?) chcą podzielić się ze swoimi klientkami.

Ashley Olsen i Mery Kate Olsen planują w lipcu uruchomić swoją stronę internetową, która pozwoli klientkom nie tylko kupić ubrania ich projektu, ale również za jej pośrednictwem siostry zamierzają udzielać indywidualnych porad w zakresie mody i stylu.


Stylemint.com będzie działała na zasadzie klubu dla zarejestrowanych użytkowniczek. Będą one brały udział w krótkich modowych quizach, a następnie otrzymają miesięczne zalecenia i rady, które będą oparte na bazie ubrań dostępnych w internetowym sklepie.

Dzięki stronie nawiążemy autentyczną relację między projektantem a klientem. Pozwoli nam współpracować bezpośrednio z naszymi klientkami, poznać ich potrzeby i pomysły, co być może dostarczy nam inspiracji do tworzenia nowych projektów. – Powiedziała Mary Kate Olsen.

Bliźniaczki są podekscytowane swoim pomysłem. My jednak, patrząc na zdjęcia Olsenek, nie jesteśmy przekonani czy on wypali. Bo czy chcielibyście, żeby ktoś, kto tak wygląda, doradzał Wam w kwestii mody i ubioru?
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Mary-Kate Ashley O...
Mary-Kate Ashley O...
Mary-Kate Ashley O...
Mary-Kate Ashley O...
Ashley Olsen dla V...
Ashley Olsen dla V...
Ashley, Kanye West...
Ashley, Kanye West...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida