środa 11-07-07, czytany: 4262 razy, autor: Playa Barbie

Blunt sprzedał siostrę na eBayu

Było trochę dramatyzmu, ale skończyło się bardzo romantycznie.

James BluntJames Blunt / Rolling Stone (archive)
James Blunt był kiedyś tak uzależniony od aukcji internetowych, że skończyło się na sprzedaży jego własnej siostry.

Szczęśliwy zwycięzca aukcji jest teraz jej narzeczonym.

Jakim cudem?

- Najgłupszą rzeczą, jaką sprzedawałem na eBayu jest moja siostra [dosłownie! The stupidest thing I've ever sold is my sister] - i teraz jest zaręczona ze zwycięzcą aukcji - powiedział Blunt w wywiadzie dla magazynu GQ.

- Czekałem na swój pierwszy album i skończyło się na tym, że sprzedawałem prawie wszystko. Miałem łagodny stopień uzależnienia. W każdym bądź razie któregoś dnia wracam do mieszkania i zastaję siostrę płaczącą, bo nie mogła dostać się na pogrzeb w Irlandii. Samoloty strajkowały, promy nie kursowały o tamtej porze, a o pociągu nie było mowy. Skończyło się na tym, że wystawiłem aukcję o mniej więcej takiej treści: "Strapiona pani poszukuje rycerza w lśniącej zbroi! Desperacko pragnie dostać się na pogrzeb w południowej Irlandii. Proszę o pomoc."

- Oferty się posypały. Wygrał koleś, który miał helikopter. Przetransportował ją na ten pogrzeb. To było trzy lata temu. W lecie się pobierają - kończy James.

[Kiedy dodany news oczekiwał na publikację, pojawił się artykuł napisany przez Dancing Queen. Prosimy o wyrozumiałość. Nie możemy oczekiwać, że Czytelnicy nie będą pisać o rzeczach, które oczekują na pojawienie się na głównej stronie.]


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
JAMES BLUNT LAURA ...
JAMES BLUNT LAURA ...
James Blunt
James Blunt
James Blunt
James Blunt
James Blunt
James Blunt
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida