środa 20-04-11, czytany: 19238 razy, autor: Fat Berthe

Demi Lovato zaczęła się ciąć w wieku 11 lat

Zaburzenia odżywiania miała już od 8 roku życia.

Demi LovatoDemi Lovato / © PR Photos
Demi Lovato MUSIAŁA wylądować na terapii - dopiero teraz gwiazda zdradziła, że z zaburzeniami odżywiania zmaga się już od 10 lat.

18-letnia Lovato zaczęła mieć - jak sama określiła - "niezdrowe podejście do jedzenia", gdy miała zaledwie 8 lat. Trzy lata później zaczęła się okaleczać.

W programie Good Morning America disneyowska gwiazda przyznaje, że pobyt w klinice to dopiero początek długiej drogi, bo problemy będą ją prześladować już do końca życia.

- Otwarcie mówiłam o tym, że ludzie mnie krytykują i prześladują, ale tak naprawdę nigdy nie mówiłam o tym, jaki to ma wpływ na moje życie. Nie wiem, dlaczego byli wobec mnie tak złośliwi. A gdy pytam dlaczego, mówili: "Cóż, jesteś gruba" - opowiada.

- Gdy miałam 8 lat, zaczęłam się objadać. W ten sposób wyrażałam wstyd z powodu siebie, z powodu mojego ciała. Dopasowywałam wnętrze do zewnętrza. Były czasy, że nie wiedziałam, co ze sobą począć. Wtedy natychmiastowym rozwiązaniem wydawało mi się wyżywanie się na samej sobie - mówi Demi mając na myśli samookaleczanie.

Co dalej z borykającą się z problemami piosenkarką i aktorką?

Lovato chce skoncentrować się na muzyce i pomaganiu innym dziewczynom, które cierpią z podobnych powodów. Czekamy na efekty i życzymy powodzenia.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato
Childhood
Childhood
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida