poniedziałek 02-05-11, czytany: 24722 razy, autor: Noir

Doda: Adam jest teraz na planecie „Ja” (FOTO)

"Nie znam go takiego. Nie w takim Adamie się zakochałam."

DodaDoda / © KAPiF
Doda ruszyła z promocją nowej płyty. Wkrótce mamy poznać siedem szokujących okładek albumu, piosenkarka zaczęła też udzielać wywiadów. W rozmowie z Galą mówi o bardzo wielu rzeczach - o śmierci, sensie życia, swojej sile, o seksie, muzyce i o związku z Nergalem.W tym ostatnim temacie zachowuje dużą powściągliwość - chwała jej za to! O przeszłości mówi w nieco innym, niż Darski, kontekście:

Ten typ doświadczenia, który przeszedł Adam, kompletnie zmienia człowieka. Odnoszę wrażenie, że niestety nikogo i niczego już nie bierze pod uwagę. On nie bierze pod uwagę niczego, co choć trochę burzy jego obraz „nowego życia”. Adam jest teraz na planecie „Ja”. To nie jest dobry czas na bycie z drugą osobą. Pogodziłam się z tym i staram się go mimo wszystko zrozumieć, choć czasami jest mi ciężko. Nie znam go takiego. Nie w takim Adamie się zakochałam. Ale życzę mu jak najlepiej - zapewnia Doda.

Rabczewska nie odniosła się do zwierzeń, które jej były chłopak robił na łamach magazynów. Ja nawet nie chcę tego komentować - powiedziała, gdy nawiązano do wyznania Nergala dotyczącego ich życia erotycznego.

Musiałabyś z nim porozmawiać. Ja nie życzę sobie rozmów o sprawach tak intymnych. To jest niesmaczne, szczególnie w kontekście choroby. Udało mi się te delikatne sprawy zostawić tylko dla nas... - zaznacza Doda.

Cały wywiad z Dodą przeczytacie tutaj.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida