czwartek 12-07-07, czytany: 4018 razy, autor: Beverly Pills

Maserak wrócił do mamy

To już koniec związku Maseraka i Foremniak?

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak / © KAPiF
O związku Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka mówi się różnie. Tych, których opinie na ten temat nie były zbyt pochlebne, nie zdziwi ten artykuł.

Życie na Gorąco donosi, że to już koniec związku tancerza i aktorki. Podobno zaczęło się od tego, że Maserak wyprowadził się z wynajmowanego z Foremniak mieszkania.

- Osobiście widziałam, jak wynosił swoje rzeczy do samochodu. Od tego czasu pojawia się tu bardzo rzadko - powiedziała sąsiadka aktorki.

Rafał wrócił podobno do rodzinnego domu. Dlaczego? Mówi się, że Foremniak była chorobliwie zazdrosna o swojego partnera, chciała mieć go tylko dla siebie i denerwowała się, gdy adorowały go inne kobiety.

- Bardzo się kłócili. Rafał mi się skarżył, że nie może znieść zazdrości Małgosi - mówi przyjaciółka Maseraka. - Od początku mówiłam mu, żeby nie wiązał się ze starszą od siebie kobietą, bo różnica wieku prędzej czy później stanie się przeszkodą, ale on nie słuchał nikogo, nawet swojej mamy. Odciął się od wielu przyjaciół i teraz ponosi tego konsekwencje.

Pismo uważa jednak, że większe tego konsekwencje ponosi sama aktorka.

Nie bez znaczenia jest to, że Małgorzata nadal jest żoną reżysera Waldemara Dzikiego, z którym wychowuje troje dzieci - swoja córkę Aleksandrę i adoptowane rodzeństwo Julię i Macieja. Czy będzie chciała powrócić do przeszłości? Czy będzie jeszcze mogła? A może spróbuje jednak posklejać to wszystko, co zostało po pięknym śnie o wspólnej przyszłości z niezwykle żywiołowym tancerzem? - zastanawia się Życie na Gorąco. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida