piątek 13-07-07, czytany: 11480 razy, autor: Beverly Pills

Michał Chorosiński wybaczył żonie?

Mieszkają razem.

Dominika FigurskaDominika Figurska / © KAPiF


Dwa dni temu Fakt przyłapał Michała Chorosińskiego, gdy wprowadzał się do domu swoich rodziców. Tam przebywa też obecnie jego żona, Dominika Figurska, która urodziła ostatnio trzecie dziecko (zobacz newsa Męża nie było przy porodzie).

Rok temu para pogodziła się po tym, jak Figurska mieszkała dwa miesiące z muzykiem Tomaszem Hynkiem. By umocnić swój związek, wyjechali wtedy do Rzymu. Sielanka nie trwała jednak długo. Dominikę znów widywano z muzykiem, a Michała przyłapano na pocałunkach z jakąś blondynką.

Mimo ciągłych rozstań i powrotów, para wybaczała sobie wszystko. Tak mówili mediom. Burza jednak rozpętała się ponownie, gdy Figurska zaszła w ciążę. Plotkowano o tym, że to nie jej mąż może być ojcem dziecka. Na czas porodu Chorosiński wyjechał z artystami kopać piłkę w Soczi, co wzięto za potajemne ogłoszenie: "To nie ja jestem ojcem dziecka". Jednak, jak donosi Fakt, gdy jego koledzy się bawili, on kupował ubranka córeczkom.

Gdy aktor dowiedział się o narodzinach synka, zareagował spontanicznie i świętował to wydarzenie. Teraz, gdy mieszka z żoną, chyba wszystko jest we względnym porządku.

To dowód na to, że niezależnie jak zawiły jest ten związek, Michał ma niewyobrażalną wręcz zdolność wybaczania. Czas pokaże, czy Dominice i Michałowi uda się stworzyć na nowo rodzinę - zastanawia się Fakt.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida