poniedziałek 16-07-07, czytany: 4671 razy, autor: Playa Barbie

'Tylko przyjaźń' Weroniki Rosati

Znowu plotki o romansie z Żuławskim.

Weronika RosatiWeronika Rosati / © KAPiF / 336541F
Wśród gości, którzy 14 lipca zjawili się w ambasadzie Francji w Warszawie na przyjęciu wydanym z okazji święta narodowego tego kraju, uwagę zwracała pewna para. Znany reżyser Andrzej Żuławski przyszedł, mając u boku piękną aktorkę Weronikę Rosati. Mistrz i jego muza, czy po prostu dobrzy przyjaciele? - Fakt zżera ciekawość..

Jeszcze niedawno pisano, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Dowodem miał być sam gust zainteresowanych - ona lubi dojrzałych mężczyzn, on młode dziewczyny.

Żuławski przez 17 lat związany był z Sophie Marceau, młodszą zresztą o 26 lat. Weronika zainteresowała media romansem ze starszym o 22 lata Maksem Kolonko.

- Romans? Ja, 66-letni, zapomniany starzec, i ta młoda dziewczyna? Nie rozśmieszajcie mnie. Znam Weronikę od dziecka i pomagam jej w karierze - broni się reżyser.

- Przecież to jest śmieszne. Andrzej zna Weronikę od dziecka, to przyjaciel rodziny - powiedziała Faktowi Teresa Rosati, stając w obronie córki. - Weronika nie pobiera żadnych lekcji aktorstwa, tylko zwyczajnie korzysta z rad Andrzeja, który dobrze ją zna.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida