wtorek 28-06-11, czytany: 29845 razy, autor: Noir

Magda Kumorek w nowej Pani

Znów jest na fali dzięki roli w Przepisie na życie.

Magdalena KumorekMagdalena Kumorek / © KAPiF,Pani
Magdalena Kumorek na małym ekranie pojawiła się w serialu Samo życie. Miała wtedy 22 lata, studiowała. Pracy na planie filmu poświęciła dwa lata. Wstawała o 6.00, z planu schodziła po 22.00. Wreszcie powiedziała "dość".

Na moment zerwała z Warszawą, przeprowadziła się do Wrocławia. Jednak ostatnio świat serialu znów ja pochłonął - Kumorek dostała główną rolę w Przepisie na życie TVN.

W nowej Pani aktorka opowiada, jak dochodziła do punktu, w którym jest dziś:

Miałam w warszawskiej PWST profesorkę, która mnie cisnęła. Nie wiedziałam, z jakiego powodu. Była pierwszą osobą na mojej drodze, która powiedziała: „Dziecko, nie umiesz”. Wcześniej nauczyciele czy wykładowcy w szkole muzycznej tylko mnie chwalili. Byłam trochę rozpuszczona. Trafiam na studia, a tu ktoś ma do mnie jakieś „ale”! Wchodziłam na zajęcia i z miejsca zaczynałam płakać. Profesorka dawała mi zadania, których, być może, nie umiałam wykonać. „Dlaczego, panienko, nie potrafisz?”, pytała. I wreszcie zdarzyły się zajęcia przełomowe. Wkurzona na samą siebie, że znowu chce mi się płakać, wykrzyczałam to, co miałam powiedzieć. Wtedy usłyszałam: „Chyba jednak umiesz”. Ta profesorka była pierwszym murem, który musiałam pokonać.

W rozmowie Kumorek zdradza również, co ją denerwuje w zawodzie, który uprawia i jak radzi sobie ze stresem oraz szybkim tempem życia.

Jeśli lubicie Ankę z Przepisu na życie, tu znajdziecie fragment rozmowy z aktorką. Całą przeczytacie w papierowym wydaniu magazynu Pani.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida