czwartek 19-07-07, czytany: 16396 razy, autor: Beverly Pills

Wiśniewski o Mandarynie i ciąży Ani

"Mandaryna była miłością mojego życia."

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
To chyba odpowiedź na artykuł Życia na Gorąco (zobacz newsa Mandaryna i Wiśnia znów razem?). Michał Wiśniewski postanowił wyjaśnić kilka spraw na swoim blogu (pisownia oryginalna):

aby raz na zawsze wyjaśnić: mandaryna była miłością mojego życia - tak, kasia "666" kanclerz doprowadziła skutecznie do końca tego związku. nie chcę i nie mogę być z manadaryną. kocham anię i mam z nią dziecko. kolejne w drodze. staram i będę się bardziej starał tę gromadkę utrzymać ! i tak należę do reproduktorów IV TP. na razie dość !

Podkreśla także, jak bardzo ją kocha i wyraźnie zaznacza, że mamy pisać o niej inaczej. Ania Wiśniewska, nie Świątczak.

gwoli wyjaśnienia:

ja mam na nazwisko: wiśniewski. michał wiśniewski. moją żoną jest: ania wiśniewska. nie- świątczak. marta wiśniewska to - moja była żona - jest cudowną matką moich dwojga dzieci - ale wybrała swoją drogę. idzie nią.

ja swoją żonę - jak każdą żonę - kocham ponad życie - i jej się poświęcam. więc proszę was dziennikarzy abyście zostawili nas wszytkich w spokoju. łącznie z anią wiśniewską - jest dla mnie wszystkim ! aby była jasność: na zawsze od wczoraj, na wieczność od dziś, na biblię - na zawsze !


Reszta notki jest przede wszystkim o przeżyciach Ani Wiśniewskiej (nie będziemy już pisać "Świątczak") związanych z ciążą. A nie jest za dobrze.

ania czuje się fatalnie. non-stop żygańsko. stara się pomagać jak może ale widzę, że jest źle. falco christian rośnie w oczach i na usg - ale mama cierpi. declectin ze stanów nie pomaga. ale wydaje mi się, że wtedy brała więcej tabletek. no i pojawił się brzuszek. no comments. 3-4 miesiąc - to najgorszy czas. później poczuje się lepiej. generalnie ania czuje się jak zdechły pies. albo śpi albo wymiotuje. no owszem - od czasu do czasu zagra na koncercie. widok żałosny - acz piękny nad wyraz. kocham cię skarbie.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość17-04-16, 22:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

marta jest ladniejsza od Ani i Od dominiki wracaj do Marty ona na pewno cie nadal kocha

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida