piątek 20-07-07, czytany: 17484 razy, autor: Beverly Pills

Czarna Mamba - będzie ślub!

Iwona jest szczęśliwą kobietą.

Iwona PavlovicIwona Pavlovic / © KAPiF
Jak donosi Życie na Gorąco, Iwona Pavlovic i jej partner Wojtek Oświęcimski planują ślub. Chociaż nie wiadomo, czy była jurorka Tańca z Gwiazdami przyjęła jego oświadczyny, ślub odbędzie się już jesienią.

- Oświadczyłem się. Nie wiem, czy zostałem przyjęty, bo Iwonka nic nie powiedziała. Ale chyba tak, bo szykujemy się do ślubu jeszcze tej jesieni - powiedział Oświęcimski Życiu na Gorąco.

Nie będzie to jednak ślub kościelny, gdyż oboje są po rozwodach. Nie zmienia to faktu, że będzie to cudowna uroczystość.

- Oboje jesteśmy po rozwodach, więc nie możemy wziąć ślubu kościelnego. Ale mamy w górach upatrzonych kilka pięknych miejsc z urokliwymi kapliczkami, po uroczystości w urzędzie pojedziemy chociaż na mszę.

Wojtek obudził bowiem w Czarnej Mambie pokłady religijności:

- Dotąd moja obecność na mszy była przypadkowa. Teraz jesteśmy w kościele co niedziela. Wojtek nauczył mnie z tego czerpać radość - wyznaje.

- Nie mam już żadnych oczekiwań, bo Wojtek spełnia moje marzenia, zanim o nich pomyślę. Jestem szczęśliwa i kochana. Grzechem byłoby jeszcze czegokolwiek żądać.

Nie planują jednak wspólnych dzieci. Razem będą się opiekować synami Oświęcimskiego, którzy bardzo polubili Iwoną. Z wzajemnością.

- Może gdyby Wojtek nie miał dzieci, byłabym zdesperowana, ale nie jestem. Otworzyłam serce dla jego synów.

Nie da się ukryć, że Czarna Mamba jest spełnioną kobietą, która wie, czego chce od życia i nie obawia się czerpać z niego garściami.
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida