sobota 21-07-07, czytany: 4282 razy, autor: Beverly Pills

Jessica Biel chce być brzydka

Marzy o ambitnej roli.

Jessica BielJessica Biel / © PR Photos
Jessica Biel chce niewątpliwie brać przykład z Charlize Theron. Nic dziwnego, Charlize za swoją rolę w filmie Monster zgarnęła między innymi Oscara i Złoty Glob.

Aktorka wyznała, że marzy o ambitnej roli, która będzie od niej wymagała wiele pracy. Chodzi między innymi o przybranie na wadze i szpecącą charakteryzację. Wszystko po to, by móc zaprezentować swój aktorski talent.

- Zawsze szukam zupełnie nowych wyzwań i bardzo chętnie przyjęłabym rolę, do której musiałabym zmienić się fizycznie, coś w stylu filmu Monster. Jako aktorka muszę ciągle stawiać sobie wyzwania i próbować zupełnie nowych rzeczy, muszę im się poddawać i podejmować ryzyko - wyznała.

To wyznanie kontynuuje zapewne wątek, który Jessica poruszyła jakiś czas temu na łamach magazynu GQ. Aktorka stwierdziła wtedy, że nie dostaje dobrych ról, ponieważ jest... zbyt seksowna:

- Mam nadzieję, że po obejrzeniu moich nowych filmów producenci zaczną dostrzegać coś więcej, niż tylko moją urodę. Nie zabiegam o zainteresowanie mediów i nie staram się na siłę zaznaczać swojej obecności. Mam własny styl i nie próbuję się do niczego dopasowywać. Nie noszę piersi pod brodą, ani nie pokazuję pośladków. Nie zależy mi na modnym wizerunku.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jessica Biel
Jessica Biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida