niedziela 22-07-07, czytany: 7965 razy, autor: Beverly Pills

Frytka o sobie i krytyce

"Myślę, że gdybym nie była jakąś ciekawą osobą to ludzie by się nie interesowali."

FrytkaFrytka / © KAPiF


Frytka w wywiadzie dla portalu Neostrada World wyznała, co myśli o sobie i krytyce, z którą się zmaga. A jest jej niewątpliwie dużo.

- Ja kontroluję cały czas swoją sytuację. To nie ma tak, że w tej chwili coś się dzieje bez mojej wiedzy i ingerencji. Jeśli chodzi o pewne portale internetowe i wypowiedzi ludzi, to jest przykre i smutne.

- Najbardziej przykre jest to, że ci ludzie, którzy to piszą, mogliby pomyśleć o tym, że kiedyś może się zdarzyć taka sytuacja, że to właśnie oni będą po tej drugiej stronie. I jak by sie czuli, gdyby ktoś takie farmazony, brzydkie rzeczy wypisywał. Ile zawiści i ile złości jest w tym wszystkim. Ja sobie tłumaczę to w ten sposób, że to są ludzie po prostu bardzo zakompleksieni, którzy są tylko mocni wtedy, kiedy ich nie widać.

To prawda, że niektóre komentarze na jej temat są surowe i przepełnione ironią. Ale czy nie częściowo prawdziwe?

Opowiedziała także o swojej przeszłości i przyszłości jednocześnie:

- Ja w życiu niczego nie żałuję,dlatego że uważam, że człowiek dochodzi do pewnych priorytetów z wiekiem na zasadzie prób i błędów. Czyli jeżeli czegoś nie spróbujesz, to tak naprawdę nigdy się nie przekonasz czy to było dla ciebie dobre czy złe.

- Myślę, że gdybym nie była jakaś ciekawą osobą to ludzie by się nie interesowali, to po pierwsze. Po drugie to podałabym się sama sobie i stwierdziła: „kurcze, mają rację, nic nie będę z tym robiła, tylko cały czas jakby zostanę na tym poziomie, na którym mnie oceniano”. A ja jednak idę do przodu, cały czas sie realizuję, jestem z siebie zadowolona i dumna.

Wspomniała także o felernym wywiadzie dla Wojciecha Cejrowskiego:

- Zblokowało mnie jego chamstwo, ponieważ idąc do niego do programu byłam przygotowana na zupełnie inny zestaw pytań. Po drugie wydawało mi się, że człowiek, który jest tak obyty i inteligentny, to też ma kulturę osobistą. Okazało się, że po prostu jest malutkim, zakompleksionym facecikiem, który musi mieć poważne problemy ze sobą i z kobietami. (...) Po raz kolejny mogłam się przekonać o tym, że ktoś chciał moją osobą sobie podnieść oglądalność programu i jakby poczuć się ważnym.

Już niedługo zobaczymy ją w teatrze, a możliwe, że nawet w filmie. Na razie nie chce niczego zdradzać.

- Myślę, że od września będę mogła pokazać wszystkim, że potrafię grać i to, że chce być aktorką to nie jest jakaś moja fanaberia, tylko po prostu to jest moja pasja.

Frytka u Cejrowskiego na poniższym wideo (wersja nieocenzurowana - padają ostre słowa).Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida