środa 25-07-07, czytany: 12528 razy, autor: Mignonne

Wiśniewska chce śpiewać z Łobaszewską

Ania Wiśniewska ma pomysł na duet.

Anna WiśniewskaAnna Wiśniewska / Š KAPiF
Jeszcze nie zaczęła prac nad solową płytą, ale już wie z kim chciałaby stworzyć duet. Ania Wiśniewska na swoim blogu dzieli się swoją wizją. Podobno już jest umówiona na spotkanie z Grażyną Łobaszewską.

Jak pisze żona lidera Ich Troje (pisownia oryginalna): Najmocniej jednak trzymam kciuki za pewne spotkanie. Proszę państwa, dwa słowa

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA
Uwielbiam ją od momentu kiedy zaczęłam świadomie śpiewać i poszukiwać muzycznie. Kupiłam dawno dawno płytę, jeszcze czarną, z jej piosenkami. To o czym śpiewała i to jak śpiewała zainspiorowało mnie do tego jak i o czym ja chce śpiewać.

Kiedy w 1996 roku wygrywałam roczną edycje "Szansy na sukces" w ramach nagrody chciałam zaśpiewać na festiwalu opolskim Debiuty właśnie jej piosenkę. Ponieważ było już późno, a jedna z debiutantek juz śpiewała piosenkę Garażyny Łobaszewskiej pozostałm przy, szczęśliwej skądinąd dla mnie piosence, "Pamiętasz była jesień". Osobą, która w niesamowity sposób wykonała "Gdybyś", była Magda Frączewska. Do tej pory zastanawia mnie dlaczego wówczas nie została zauważona.

Ostatni występ Grażyny Łobaszewskiej w Sopocie w duecie z Anią Dąbrowską tylko udowodnił, że mamy do czynienia z niezwykłą postacią. Pojawiła się , póki co, mała szansa na współpracę. Być może ta płyta stanie się takim pretekstem.

... oj czuję ten dreszczyk kiedy spełnia się marzenie ...


Jak widać pani Wiśniewska wie z kim, wie co chce śpiewać. Pora poczekać na promocję z rozmachem, którą z pewnością zorganizuje jej małżonek. A jeszcze niedawno Michał Wiśniewski zarzekał się, że żadnej swojej żonie płyty nie wyda.

Dla Was występ, który tak zachwycił piosenkarkę.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Wiśniewska Ar...
Anna Wiśniewska Ar...
Anna Świątczak
Anna Świątczak
Świątczak
Świątczak
Anna Świątczak, Wi...
Anna Świątczak, Wi...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida