wtorek 30-08-11, czytany: 10144 razy, autor: Krevetka

KSD żąda usunięcia Nergala z The Voice od Poland

Mówią, że to promocja satanizmu w Polsce.

NergalNergal / TVP
Choć Nergal od miesięcy dokłada wszelkich starań, aby stać się jednym z naczelnych polskich celebrytów, to los co rusz rzuca mu kłody pod nogi.

Tym razem na jego drodze stanęli członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy stanowczo sprzeciwiający się udziałowi Darskiego w nowym show muzycznym The Voice of Poland. W specjalnym oświadczeniu przypomnieli oni, że programy telewizji publicznej powinny, zgodnie z Ustawą o radiofonii i telewizji z dnia 29 grudnia 1992 roku rozdz. 4, pkt. 2, 6) “respektować chrześcijański system wartości, za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki”. Dalej czytamy:

Udział więc w programie emitowanym w telewizji publicznej człowieka, który godzi w poczucie tożsamości i wspólnoty narodowej jest jawnym pogwałceniem tych zapisów. Udział satanisty w programie telewizji publicznej, która „jest instytucją społeczną i narodową”, utrzymywaną za pieniądze podatników, jest jawnie sprzeczny z kolejnym zapisem ww. Uchwały Zarządu TVP S.A., w którym wyraźnie zaznaczone jest, że „Telewizja Polska S.A. szanuje uczucia religijne odbiorców i respektuje chrześcijański system wartości.

Jak na razie władze TVP nie zamierzają jednak rezygnować z Nergala. Co więcej, cały ten medialny szum prawdopodobnie tylko przyczyni się do wzrostu zainteresowania tym programem. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida