środa 07-09-11, czytany: 52088 razy, autor: Noir

Miss Kolumbii, Catalina Robayo, pozowała bez majtek

Skandal w czasie zgrupowania Miss Universe.

Catalina RobayoCatalina Robayo / Miss Universe Org.
W San Paolo trwa zgrupowanie kandydatek do tytułu Miss Universe. Podczas jednej z imprez promocyjnych doszło do małego skandalu - przedstawicielka Kolumbii, 22-letnia Catalina Robayo, pozowała do zdjęć bez majtek. Fotoreporterzy uchwycili moment, gdy miss krzyżowała nogi. Zdjęcie, które uwieczniło brak bielizny, znalazło się szybko na okładce miejscowej gazety.

Organizatorzy imprezy upomnieli Catalinę grożąc, że jeśli podobna sytuacja się powtórzy, dziewczynie grozi dyskwalifikacja.

Sama miss Kolumbii nie przejęła się sprawą. Stwierdziła, że nie po raz pierwszy zdarzyło się jej chodzić bez majtek i dodała, że przynajmniej dowiedziała się, jak prawidłowo siedzieć w Brazylii.

Żeby było śmieszniej, Robayo studiuje prawo na... papieskim uniwersytecie w Cali, skończyła też szkołę prowadzoną przez zakonnice.

Rozalia Mancewicz, która 12 września będzie reprezentować Polskę w finale konkursu, na razie nie sprawia kłopotów organizatorom. Mamy nadzieję, że gdy przyjdzie odpowiedni moment, pokaże, na co ją stać.FOTO: Miss Universe Org.

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida