niedziela 29-07-07, czytany: 4532 razy, autor: Playa Barbie

Kto manipuluje Wiśniewskim?

"chcę pójść do więzienia !!!"

Michał Michał / © KAPiF / K342045F
Magazyn Rewia zastanawia się: "Czy to możliwe, że aż tak duży wpływ na Michał Wiśniewskiego ma jego żona Anna i... groźna sekta?"

Ponoć w ciągu ostatnich miesięcy Michał Wiśniewski zmienił się nie do poznania. Wszystko to po ślubie z Anną Świątczak. Piosenkarz wyzbył się samodzielności w podejmowaniu decyzji, a wszystko to rzekomo za sprawą żony.

- Anka ma coraz większy wpływ na Michała. Nie wiem czy za sprawą sekty, ale zastanawia mnie, dlaczego wszystkie kłótnie kończą się po jej myśli" - twierdzi znajomy pary w rozmowie z Rewią.

Świątczak od lat należy dp Warszawskiego Kościoła Chrystusowego,przez teologów i religioznawców postrzeganego jako niebezpieczną sektę. W Stanach Zjednoczonych zakazano działalności tego ruchu na uczelniach. Udowodniono, że wyznawcy tego odłamu wiary manipulują ludźmi.

Żona "Wiśni" już postawiła na swoim - zgodnie z zasadami Kościoła Chrystusowego mała Etiennette nie została ochrzczona jako dziecko. Rodzice postanowili, że sakrament przyjmie jako osoba dorosła. Wyznawcy Kościoła Chrystusowego fanatycznie wierzą w nadzwyczajną moc chrztu. Uważają, że sakrament może przyjąć jedynie dorosły.

To nie wszystko. Na stronach Interia.pl czytamy:

Członkowie sekty mają działać też charytatywnie (datki Michała na rzecz domów dziecka) i ujawniać publicznie co robią, czują i myślą (internetowy blog Wiśniewskich).

Czyżby oznaczało to, że lider Ich Troje znalazł się w szponach sekty?Wszystko możliwe. Nie zapominajcie, że Wiśniewski potrafi zaskakiwać jak mało kto. I z wszystkiego potrafi zrobić biznes.

chcę pójść do więzienia !!! - pisze na swoim blogu.

jestem /na tyle/ niewinny, że mogę pójść do więzienia. z marketingowego punktu widzenia - tylko siedzieć ! cokolwiek nie wymyślicie ... trza pójść do pierdla ... jak się okazało to najlepszy chwyt marketingowy - jeżeli jestem winny - to dawaj !

TYLKO proszę przynajmniej na miesiąc - napiszę teksty na kolejną płytę.

to, że dzieci nie będą miały rodziców - z pewnością Państwa nie interesuje ...


Posłuchają go? Będziemy mieli polską aferę więzienno-gwiazdorską.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Marta W.  z córką...
*Marta W. z córką...
*...
*...
*Michał wrzesień 2...
*Michał wrzesień 2...
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida