poniedziałek 30-07-07, czytany: 8930 razy, autor: Lola Gudinaf

Anna Dereszowska została sama

Rzuciła narzeczonego.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska / © KAPiF / K337018F
Zamiast ślubu z wielką pompą ciche rozstanie. Jak podaje Fakt, Anna Dereszowska (Złotopolscy) i jej narzeczony Maciek rozstali się.

Na nic zatem mieszkanie, które jest już niemal gotowe, aby w nim zamieszkać. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że potrzebuje mężczyzny cierpliwego i wyrozumiałego. Najwyraźniej Maciek któregoś z tych warunków po prostu nie spełnił.

Rozstanie jest jednak zaskoczeniem, bo parą byli od czasów licealnych.

Kiedy Anna skończyła studia aktorskie, zostawiła Maćka i rzuciła się w ramiona przystojnego reżysera Sebastiana Chondrokostosa. Przez blisko rok pokazywali się razem. Pewnego dnia Anna zrozumiała jednak, że brnie w związek, który skazany jest na porażkę, zostawiła Sebastiana i wróciła do Macieja. Ten, szaleńczo zakochany w Annie, wciąż czekał na nią - czytamy.

Ostatnio jednak, jak wyznaje znajoma Anny, często dochodziło między nimi do kłótni i awantur. Bardzo możliwe, że powodem był natłok pracy Anny - gra w kilku teatrach i serialu, niedługo rozpoczyna zdjęcia do filmu fabularnego. Mężczyźnie ciężko jest, gdy jego własna kobieta nie ma dla niego czasu - to nietrudno zrozumieć.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Dereszowska A...
Anna Dereszowska A...
Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
ranking gwiazd
ranking gwiazd
Ranking Gwiazd
Ranking Gwiazd
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida