piątek 23-09-11, czytany: 10062 razy, autor: Noir

Sara May o dziewczynach z Top model: Są tępe!

"Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca."

Sara MaySara May / © KAPiF

"Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa""

***


Sara May przyłączyła się do chóru osób krytykujących 2. edycję Top model. Na swoim blogu piosenkarka nie zostawiła suchej nitki na kandydatkach do tytułu najlepszej modelki:

Krytyka i ostre reakcje dotyczące poczynań Wolińskiego, który dotykał biust dziewczyny, żeby rzekomo „ sprawdzić" jej atuty są oczywiście uzasadnione. To nie jest dobry wzór do pokazywania i naśladowania. Jednak z drugiej strony kobiety na to pozwalają. A niech obmacuje, skoro się dają. Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy. To pokazuje jak kandydatki na modelki są tępe. Chcą za wszelką cenę być zauważone i gdyby ktoś powiedział, żeby zdjęły majtki, bo tego wymaga program, to też by zdjęły. One jawnie proszą się „ zrobię wszystko bylebyś pomógł mi odnieść sukces" - pisze May.

Dalej jest równie ostro:

Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa".

Żadna szanująca się dziewczyna nie dałaby się dotykać po biuście obcemu facetowi. To desperatki, które na własne życzenie dają się poniżać. Nie jest mi ich szkoda.


Ma rację?Top Model. Zostań modelką, II edycja, zgrupowanie na Mazurach, fot. TVN / Cezary Piwowarski
FOTO: © KAPiF


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
max kolonko sara m...
max kolonko sara m...
Jola nasza BOGINI
Jola nasza BOGINI
SEXOWNA Sara May ;...
SEXOWNA Sara May ;...
Inna
Inna
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida