środa 01-08-07, czytany: 4165 razy, autor: Lola Gudinaf

Kate Moss wpadła w furię

Kieliszki latały wśród odgłosów wrzasku.

Kate MossKate Moss / © LFR
Kate Moss obudziła się wczoraj, sięgnęła po poranną gazetę, wypiła łyk kawy.

Napój natychmiast wylądował na ścianie. Podobnie jak kieliszki i pięknie oprawione zdjcia. Kate rzucała czym popadnie drąc się wniebogłosy.

Poszło oczywiście o wywiad, w którym Pete Doherty nazwał ją "wstrętną, starą szmatą". Właściwie nie tylko o to, ale nie będziemy powtarzać całego artykułu. Chętni przeczytają go tutaj: Pete Doherty się gubi. Przysłowiową rodzynką na ciasteczku było stwierdzenie, że ich związek był "niczym wojna w Wietnamie".

- Kate straciła panowanie nad sobą. Wpadła w szał. Zbiła zdjęcia i słowa piosenek, które kiedyś oprawiła - opowiada jej znajomy brytyjskiej prasie. - Zdenerwowała się i miała powód. Pete przedstawia ją jako nieudacznicę i ofiarę, a tak naprawdę to ona zakończyła związek. To on jest zniszczony i nie potrafi sobie ze sobą poradzić. Przysyła jej listy i prezenty, wygaduje głupoty w wywiadach... Kate boi się, że w końcu zrobi coś naprawdę groźnego.

Chodzi oczywiście o wyznania, za które prasa gotowa jest zapłacić krocie. A nieprzewidywalny Doherty skłonny jest nie tylko urządzić sobie godzinę szczerości z hojnym magazynem, ale i puścić przy tym wodze fantazji, wymyślając niestworzone rzeczy.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida