sobota 22-10-11, czytany: 65581 razy, autor: Noir

Pamiętacie Justynę Kurowską z Kawalera do wzięcia? (FOTO)

W 2003 roku wygrała reality-show, dziś zmaga się z bardzo ciężką chorobą.

Justyna KurowskaJustyna Kurowska / Onet screen
Ta historia łapie za serce. I choć może nie mieć happy endu, postanowiliśmy o niej napisać. Może jednak jej bohaterka spełni swoje marzenia?

Rzecz dotyczy Justyny Kurowskiej, bohaterki jednego z pierwszych w Polsce reality-show pod tytułem Kawaler do wzięcia. Może ktoś z Was jeszcze pamięta tę rywalizację - w 2003 roku dziewczyny walczyły o względy przystojnego Bartka. Wygrała prostoduszna, szczera i - jak się potem okazało - naprawdę zakochana w Bartku - Justyna.

Jednak po zakończeniu show chłopak nie okazał zainteresowania wybraną partnerką.

To było wielkie rozczarowanie, bo ja naprawdę zauroczyłam się nim. Tacy mężczyźni zawsze robią wrażenie - szarmanccy dżentelmeni, którzy całują w rękę. On podbił moje serce. Był jak z marzeń. Kiedy jednak wróciliśmy do Polski, okazało się, że on ma jakieś niezakończone sprawy z innymi dziewczynami. Powiedziałam mu, że jeśli chce dwie sroki za ogon ciągnąć, to nie ze mną. A on nawet nie walczył. Stało się dla mnie jasne, że chciał się tylko wylansować w telewizji. Cierpiałam - wspomina Justyna (cytujemy za onet.pl).

A potem przyszła choroba. Nazywa się ataksją rdzeniowo-móżdżkową. Jest dziedziczona genetycznie. Zaczyna się od zaburzeń równowagi, stopniowo chodzenie staje się niemożliwe. Mowa staje się bełkotliwa, trudno utrzymać wzrok na jednym obiekcie, chory traci też słuch.

Justyna spotyka się z wieloma trudnymi do zniesienia reakcjami. Ludzie sądzą, że jej bełkotliwa mowa świadczy o upojeniu alkoholowym. Kobieta jest sama, nie ma partnera, ucieczką jest dla niej wiara i Bóg. Jedyną szansą na wyleczenie jest terapia z użyciem komórek macierzystych, którą prowadzi się w Chinach. Jest jednak bardzo droga - kosztuje ok. 80 tysięcy złotych.

Czy Justyna dostanie swoją szansę? Będziemy śledzić jej historię. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Kurowskiej, jej życia i choroby, zajrzyjcie TUTAJ.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida