sobota 22-10-11, czytany: 10535 razy, autor: Krevetka

Pierwszy półfinałowy odcinek Mam Talent 4

Wiemy już kto jako pierwszy dostał szansę na występ w finale.

Mam Talent 4Mam Talent 4 / TVN.pl
Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego półfinałowego odcinka czwartej edycji Mam Talent.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się grupa taneczna Spoko, o którą w poprzednim etapie tak bardzo walczyła Agnieszka Chylińska. Po występie zespołu z jej ust wydobył się jedynie okrzyk: Czaaaaaaaad. Pokaz spodobał się również Robertowi Kozyrze, jednak Małgorzata Foremniak była już wobec niego bardziej sceptyczna. Cóż, kwestia gustu.

Wydaje mi się, że tę walkę przegraliście - słowa te padły z ust Małgosi zaraz po występie wojowników z Kung Fu Dynamics. Reszta jurorów również nie wyraziła na ich temat zbyt pochlebnych opinii.

Niestety, wysoko postawionej poprzeczki nie udało się przeskoczyć również Marcinowi Sikorskiemu. Uzdolniony parodysta tym razem trochę przekombinował i nie zdołał wywołać salw śmiechu na sali.

Piosenką I Love The Way You Lie z repertuaru Rihanny jurorów na kolana próbowała powalić Daria Zawiałow. Biorąc pod uwagę, że cała trójka wręcz zasypała ją komplementami, chyba trudno nie zgodzić się z faktem, iż jej cel został osiągnięty.

To był jeden z najpiękniejszych występów, jakie w życiu widziałem - padło z ust Roberta Kozyry zaraz po pokazie duetu Mira Art. Dziewczyny po raz kolejny udowodniły, że w powietrznych ewolucjach nie mają sobie równych.

Ogromne emocje ponownie wzbudził Kamil Skicki. Podczas gdy Agnieszka i Robert kręcili nosami nad fatalną aranżacja utworu Vivaldiego, Małgosia nie ukrywała swojego zachwytu, a publiczność aż wstała z miejsc i nagrodziła skrzypka gromkimi brawami.

Żeńską część widowni do czerwoności rozgrzały taneczne popisy grupy VIP 54. Półnagie męskie ciała po brzegi wypełnione talentem? Dlaczego by nie! Szkoda tylko, że jury nie podzielało już tych zachwytu. Dupy nie urwało - słowa Chylińskiej mówią chyba same za siebie.

Jako ostatnia swoim talentem pochwaliła się Anna Dudek. Po jej występie jurorzy wygłosili skrajnie odmienne opinie. Mimo że Agnieszka nie potrafiła ukryć wzruszenia, to serca Małgosi i Roberta pozostały niewzruszone.

Ostatecznie głosowaniem widzów do finału przeszedł duet Mira Art, a dzięki decyzji jurorów po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć piękny głos Anny Dudek.

Czy zgadzacie się z takim werdyktem?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida