czwartek 27-10-11, czytany: 44544 razy, autor: Noir

Poznajecie tę dziewczynę? (FOTO)

Na co dzień prezentuje się zupełnie inaczej.

Justyna KowalczykJustyna Kowalczyk / Pani, KAPiF

"W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego..."

***

Codzienna ciężka praca, upór i konsekwencja opłacają się - Justyna Kowalczyk jest jedną z naszych najlepszych sportsmenek, a odkąd Adam Małysz udał się na zawodową emeryturę, Kowalczyk jest naszą nadzieją numer jeden na medale w sportach zimowych.

Justyna jest bohaterką najnowszej Pani. Z okładki spogląda na nas piękna kobieta. Niesamowita metamorfoza - na co dzień bowiem sportsmenka nie wygląda przecież tak ponętnie.

To oczywiście nie jest najważniejsze. Dla Kowalczyk liczy się głównie praca. Na pytanie, co decyduje, że z grupy wyśmienitych zawodniczek wygrywa tylko jedna, Justyna odpowiada:

To, że któregoś pięknego sierpniowego poranka jedni śpią lub idą się opalać, a inni biegają, mimo że ich wszystko boli. Czyli wytrwałość. Cecha charakteru, która nie pozwala spocząć na laurach. Ludzie próbują dopisywać do tego różne filozofie, a to nic z tych rzeczy. Wstajesz rano i robisz, co do ciebie należy. I tak dzień po dniu. W domu nauczyłam się, że tylko ciężka praca daje efekty.

Kowalczyk musi dbać o formę. Jeść tak, by nie brakło jej energii:

Kiedy mam trzy treningi dziennie, to potrzebuję około sześciu tysięcy kalorii - mówi. W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego, bo one źle się trawią. Sama potrafię zadbać o swoją dietę, w końcu jestem absolwentką akademii wychowania fizycznego.

Wywiad z Justyną znajdziecie TUTAJalbo w papierowym wydaniu Pani.


Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida