czwartek 27-10-11, czytany: 44456 razy, autor: Noir

Poznajecie tę dziewczynę? (FOTO)

Na co dzień prezentuje się zupełnie inaczej.

Justyna KowalczykJustyna Kowalczyk / Pani, KAPiF

"W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego..."

***

Codzienna ciężka praca, upór i konsekwencja opłacają się - Justyna Kowalczyk jest jedną z naszych najlepszych sportsmenek, a odkąd Adam Małysz udał się na zawodową emeryturę, Kowalczyk jest naszą nadzieją numer jeden na medale w sportach zimowych.

Justyna jest bohaterką najnowszej Pani. Z okładki spogląda na nas piękna kobieta. Niesamowita metamorfoza - na co dzień bowiem sportsmenka nie wygląda przecież tak ponętnie.

To oczywiście nie jest najważniejsze. Dla Kowalczyk liczy się głównie praca. Na pytanie, co decyduje, że z grupy wyśmienitych zawodniczek wygrywa tylko jedna, Justyna odpowiada:

To, że któregoś pięknego sierpniowego poranka jedni śpią lub idą się opalać, a inni biegają, mimo że ich wszystko boli. Czyli wytrwałość. Cecha charakteru, która nie pozwala spocząć na laurach. Ludzie próbują dopisywać do tego różne filozofie, a to nic z tych rzeczy. Wstajesz rano i robisz, co do ciebie należy. I tak dzień po dniu. W domu nauczyłam się, że tylko ciężka praca daje efekty.

Kowalczyk musi dbać o formę. Jeść tak, by nie brakło jej energii:

Kiedy mam trzy treningi dziennie, to potrzebuję około sześciu tysięcy kalorii - mówi. W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego, bo one źle się trawią. Sama potrafię zadbać o swoją dietę, w końcu jestem absolwentką akademii wychowania fizycznego.

Wywiad z Justyną znajdziecie TUTAJalbo w papierowym wydaniu Pani.


Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida