sobota 29-10-11, czytany: 20582 razy, autor: Malbro

Honorata Skarbek ma kryzys?

"Gdzieś tam, w tej gonitwie zgubiłam jeden puzzel swojej życiowej układanki...".

Honorata SkarbekHonorata Skarbek / © KAPiF
Honorata Skarbek to młoda artystka która szturmem wtargnęła na scenę i warszawskie salony. Niestety życie w show-biznesowym światku nie należy do łatwych, o czym Honey już chyba wie.

Być może to jesienna aura, która nastraja do rozważań, być może kiepski dzień - coś skłoniło Honoratę do przemyśleń nad sensem tego wszystkiego.

Kim ja do cholery jestem- zwykłą laską, która chcę korzystać z każdej chwili życia najlepiej jak to tylko możliwe, piosenkarką, która spełnia teraz te wszystkie dziecięco-niepoważne marzenia o kolorowych światłach, scenie i tysiącach wzniesionych rąk podczas występów, własną managerką, która musi zadbać o większość szczegółów sama, bo nie może znieść tych wszystkich pieprzonych niedociągnięć, które coraz bardziej uwierają... - pisze wokalistka na swoim blogu.

...Ostatnie dwa miesiące pozbawiły mnie tej szczerej witalności, którą zawsze w sobie miałam. Teraz boję się myśleć, analizować, doszukiwać się tego co jest złe, bo dochodzę do wniosku, że tak wiele aspektów nie przedstawia się tak jak powinny, a co najstraszniejsze- nie mogę nad tym zapanować i poukładać tego. Gdzieś tam, w tej gonitwie zgubiłam jeden puzzel swojej życiowej układanki i nawet nie wiecie jak ciężko jest mi go odnaleźć. Błagam Cię sekrecie powróć w moje życie i wprowadź tą niesamowitą harmonię, w której żyłam przez ostatnie kilka lat...

Może Honey przydałby się mały odpoczynek? W każdym razie mamy nadzieję, że to chwilowy spadek formy.honorata skarbekPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida