wtorek 15-11-11, czytany: 13041 razy, autor: Noir

Charlize Theron w Vogue (FOTO)

Mówi o swoim związku i o Kristen Stewart.

Charlize TheronCharlize Theron / Vogue, © PR Photos
Charlize Theron wraca do obiegu po długim okresie nieobecności.

Rozpad 10-letnego związku, który aktorka traktowała jak małżeństwo, musiał ją sporo kosztować. Zwłaszcza, że - jak podkreśla w wywiadzie dla Vogue - odkąd skończyła 19 lat zawsze była w związku. Przerwy trwały najwyżej miesiąc, Charlize przeskakiwała po prostu z jednej relacji w drugą.

Teraz jest singielką - i to od dłuższego czasu. Nie jest jej łatwo, gwiazda nie jest typem samotnika. Może dlatego z ulgą wraca do pracy. Teraz opowiada o pracy na planie Królewny Śnieżki i Łowcy. W rozmowie pada pytanie o Kristen Stewart. Theron mówi, że podziwia dystans dziewczyny, która jest przecież jeszcze niemal dzieckiem:

Ona dopiero skończyła 21 lat - mówi Charlize o koleżance z planu. - Jest dzieckiem. Kiedy ja myślę o sobie w wieku 21 lat, przypominam sobie, że wtedy właśnie zagrałam w Adwokacie diabła. Pamiętam, jak paparazzi biegali za Keanu Reeves. Al Pacino powiedział wtedy: "Gdybym wiedział, że moje życie będzie się odbywać pod takim nadzorem, nigdy nie zostałbym aktorem". (...) Tymczasem Kristen żyje w ten sposób przez cały czas, a nadal umie zachować dystans i humor. Ona ma to naprawdę gdzieś - mówi Theron.


Charlize Theron

Charlize Theron


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida