wtorek 07-08-07, czytany: 35215 razy, autor: Playa Barbie

Isis Gee to nie facet

Wytwórnia odpowiada na atak.

Isis GeeIsis Gee / www.isis.moblog.pl
Isis Gee jeszcze nie pojawiła się w Polsce, a już zrobiła niemało zamieszania.

Nie będziemy przytaczać wszystkich artykułów - chodzi o pewną konkretną plotkę, która głosi, że wokalistka jest transseksualistą i jakiś czas temu przeszła operację zmiany płci. Informacje wyssane z palca i niczym nie poparte, ale swoje zrobiły.

Nie o taką promocję chodziło Universalowi, który pisze:

Zamieszczone informacje naruszają zarówno dobra osobiste Artystki jak i spółki Universal Music Polska. Materiały te zostały sporządzone z naruszeniem elementarnych zasad warsztatu dziennikarskiego, bowiem informacje zawarte w artykułach są jednostronne, nieprawdziwe oraz obraźliwe a ponadto wywołują fale agresji i niezwykle obraźliwych i wulgarnych komentarzy. Autorzy informacji zachecają rowniez internatów do poszukiwania i potwierdzania tzw. „dowodow“ na prowokacyjne insynuacje.

We wspomnianych materiałach nie zachowano wymaganej ustawowo szczególnej staranności i rzetelności, gdyż to dziennikarz zobowiązany jest do sprawdzenia zgodności z prawdą uzyskanych wiadomości. Nikt nie zwrócił się do spółki Universal Music Polska o przedstawienie stanowiska w sprawie ani o udzielenie jakichkolwiek informacji! Niedopuszczalnym jest, aby nie znając całego stanu faktycznego i stanowisk obu stron dokonywać publicznej oceny i krytyki.

Zamieszczanie informacji oraz zdjęć mających rzekomo świadczyć o tym, iż Artystka jest mężczyzną oraz insynuowanie, iż Artystka przeszła operację zmiany płci, są z gruntu nieprawdzie i obraźliwe a ponadto godzi to w dobra osobiste Artystki.


Całość oświadczenia dostępna tutaj.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
Isis Gee
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida