sobota 10-12-11, czytany: 15195 razy, autor: Noir

Czy Cody Simpson spotyka się z Kylie Jenner?

Dałby się wciągnąć do klanu Kardashianów?

Cody SimpsonCody Simpson / © PR Photos
Wszystkim, którzy zechcą umawiać się z najmłodszymi latoroślami klanu Kardashianów, powinna się szybko zapalić w głowie czerwona lampka. Dziewczyny - podobnie jak ich starsze siostry - są pod ciągłym obstrzałem paparazzi i raczej nie mogą liczyć na spokojne prywatne życie. Jeśli więc ktoś chce się szybko podlansować - umawianie się z nimi to dobry pomysł. Jeżeli jednak liczy na prawdziwe uczucie i kameralną atmosferę, może się rozczarować.

Dowód - Cody Simpson, australijski wokalista, kilka razy spotkał się z Kylie Jenner. Parę wspólnych wyjść wystarczyło, by media plotkarskie zaczęły łączyć go z Kylie i pytać o wspólne plany.

- Kylie jest moją przyjaciółką - wyjaśnia tymczasem Cody. - Poznaliśmy się niedawno i spotkaliśmy się parę razy. Ona jest też dobrą znajomą mojej siostry...

- Kilka razy widziano nas razem w publicznych miejscach - kontynuuje piosenkarz. - Ludzie uwielbiają dopisywać do takich rzeczy swoje własne historie, mówić, że spotykamy się na randkach i jesteśmy w związku. Ale ja jestem bardzo zajęty i trudno byłoby mi dziś być w związku. To musi poczekać - wyjaśnił Simpson.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
Cody Simpson .
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida