poniedziałek 12-12-11, czytany: 26932 razy, autor: Noir

Tajemniczy wpis na blogu Mai Sablewskiej

Zacznie opowiadać o kulisach show-biznesu? Zemsta?

Maja SablewskaMaja Sablewska / © KAPiF
Jak wiecie, Maja Sablewska nie dostała się do 2. edycji X-Factora.

Menedżerka nie będzie więc miała okazji znów zabłysnąć przed wielomilionową publicznością. Zostaje jej lans przed czytelnikami swego bloga i - jak się wydaje - Sablewska nie będzie milczeć.

Na blogu celebrytki pojawił się bowiem dość zagadkowy wpis, który może sugerować, że Sablewska dopiero teraz zacznie mówić:

Jeśli istnieje sprawiedliwość na tym świecie, a miłość zmienia go z brzydkiego na piękny, to jestem spokojna - pisze na początek Maja.

Zawsze wydawało mi się, że warto uczyć się sztuki milczenia, bo czasami słowa niewypowiedziane są bardziej zrozumiałe. Pytanie...? Ile można wytrzymać. I drugie pytanie...? Czy to odpowiedni czas. Zawsze robiłam to, co podpowiadała mi intuicja i wiecie co w tym momencie mi podpowiada...?! - pyta menedżerka.

Że to miejsce, ten blog, powstał po to, abyście dowiedzieli się o mnie dużo więcej niż zakładałam. Teraz o mnie, a zaraz potem o ludziach, którzy za plecami innych posługują się takimi metodami, których nigdy nie będę tolerować (to jest to słowo "NIGDY", które się nie zmieni) - tłumaczy.

Na koniec dodaje:

Na tym blogu głos szczerości będzie walczył ze złymi intencjami i tymi, którzy w białych rękawiczkach czynią zło, bo „na koniec dnia“ KAŻDY musi zdjąć rękawiczki i „umyć ręce“, a wygra ten, kto nie musi walczyć... Wychodzę do Was z obietnicą, że nigdy nie pozwolę, by władza, pieniądze czy prywatne zamiary stanęły na drodze relacjonowania prawdy. (!)

Jak myślicie - o czym będzie pisać Sablewska? Kto się powinien zacząć bać?


Maja Sablewska

Maja Sablewska


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Maja i Edyta
Maja i Edyta
Maja Sablewska i D...
Maja Sablewska i D...
Maja Sablewska i D...
Maja Sablewska i D...
Maja Sablewska
Maja Sablewska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida