czwartek 15-12-11, czytany: 15415 razy, autor: Noir

Pierwszy wywiad Paris Jackson [VIDEO]

Promując film odwiedziła Ellen DeGeneres.

Paris JacksonParis Jackson / Ellen DeGeneres
Ma zaledwie 13 lat. Ale jak na warunki amerykańskiego show-biznesu to i tak późno na rozpoczynanie kariery. Choć gdy ma się takie nazwisko, każdy moment jest dobry. W każdej chwili można śmiało wkroczyć do gry i być pewnym ogromnego zainteresowania mediów i widzów.

Paris Jackson jest w takiej właśnie sytuacji. Ze spuścizną, jaką zostawił jej ojciec, młodziutka gwiazdka ma szanse na wielką karierę.

Zaczyna od roli w filmie fantasy, Lundon's Bridge and the Three Keys. Promocja ruszyła - Paris była gościem Ellen DeGeneres. Opowiadała o dzieciństwie, swoich planach i o tym, co zostawił jej ojciec.

Kiedy byłam naprawdę mała, mój tatuś zagrał w filmie Moonwalker. Wiedziałam, że umie naprawdę dobrze śpiewać, ale nie wiedziałam, że potrafi grać. Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam - wow! - chcę być taka jak on.

Paris odpowiedziała również na pytanie dotyczące masek, której Michael zakładał swoim dzieciom, gdy pojawiały się publicznie.

Myślałam sobie wtedy, że to głupie, po co mam zakładać maskę? - wspomina Paris. - Ale kiedy już byłam starsza, zrozumiałam po co to robił - chciał nas przede wszystkim chronić, tak nam wtedy o tym zresztą mówił.

Córka króla popu powiedziała również, co zapamiętała najlepiej, jeśli chodzi o ojca:

Powiedział, że jeśli umrze, mam zawsze pamiętać, co mi mówił. Wzięłam to sobie do serca. Pamiętam wszystko, o czym opowiadał - powiedziała Paris.


Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

Paris Jackson

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
PJ
PJ
PJ.
PJ.
PJ
PJ
Paris Jackson
Paris Jackson
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida