sobota 17-12-11, czytany: 32439 razy, autor: Noir

Sandra Bullock - 47 lat i ani jednej zmarszczki (FOTO)

Aktorka na premierze filmu.

Sandra BullockSandra Bullock / © PR Photos
Extremely Loud and Incredibly Close to nowy film, w którym zobaczymy Sandrę Bullock. Aktorka nie zagrała tu jednak głównej roli. Pierwsze skrzypce gra Thomas Horn, który wciela się w postać chłopca szukającego wyjaśnienia tajemnicy, jaką zostawił po sobie ojciec - ten zginął w zamachu z 11 września.

Zapytana, dlaczego zdecydowała się na rolę drugoplanową, Bullock odpowiedziała, że nie mogła powiedzieć "nie" twórcom tak znakomitego obrazu:

Nie wiem ile jeszcze zdarzy mi się takich momentów czy znajdę się w takich okolicznościach - z reżyserem takim, jak ten, z historią taką, jak ta, z ekipą, jak w tym filmie. Takie momenty nie zdarzają się w życiu często - gdy pojawia się naraz tyle wspaniałych rzeczy i wszystkie znajdują się razem z jakiejś dziwnej i ważnej przyczyny - powiedziała aktorka.

Na czerwonym dywanie, podczas premiery obrazu, Sandra prezentowała się wspaniale. Wystąpiła w garniturze od Alexandra McQueena.

Fantastyczny strój, świetna fryzura i gładka buzia - jak u dwudziestoparolatki. Czy to miłość do dziecka tak odmłodziła Sandrę?


Sandra Bullock

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Sandra BullockPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
Sandra Bullock
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida