czwartek 09-08-07, czytany: 3403 razy, autor: Beverly Pills

Wiśniewski grozi prokuraturą

I szuka dziewczyny dla znajomego.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
plotki i ploteczki rozbawiają mnie do łez. szczególnie jeżeli są wyssane z palca. jeden z najbardziej chusteczkowych portali doniósł: - tak zaczyna się najnowszy wpis na blogu Michała Wiśniewskiego.

Postanowił skomentować podobno nieudany koncert w Wałbrzychu, gdzie publiczność miała się słabo bawić, kląć i wygwizdać zespół. Skutkiem miało być także skrócenie koncertu i mandat za granie po 22.

no to eee xtra :-) wałbrzych przybył w komplecie. czyli full. bawił się na maxa do końca. za to otrzyma herb miasta na naszej stronie przez rok czasu. publiczność była wspaniała. fakt, że organizatorzy otrzymali mandat - ale niestety koncert nie może trwać tylko godzinkę - ze względu na to, że publiczność skrócenie koncertu zwaliłaby na nas.

teraz każdy taki przypadek oczerniania mnie lub zespołu będziemy zgłaszać do prokuratury jak i wytaczać sprawę cywilną. zobaczymy kto ma z tego większy ubaw i pr. oni ? czy my ? w jakiś sposób to forma kasyna. jeżeli jest ich stać na postawienie stawki - to musi ich być stać na przegraną ... a straty z tego wynikające w rzeczywistości są duże. czasami naprawdę prościej powiedzieć: fold.

czy tym razem blefuję ... się okaże się :-)


Michał bawi się także w swata. Nie będziemy przytaczać wypowiedzi - w skrócie opisuje, jakiej kobiety szuka jego znajomy. Czyżby pomysł na kolejny biznes?

Wiśniewski zapowiedział także zmianę formy bloga - teraz nie będziemy czytać, a oglądać. Czytelnicy będą mogli lepiej zrozumieć Michała, a dla niego prowadzenie strony nie będzie takie czasochłonne. Filmowy zwiastun i przypomnienie Wiśniewskiej w roli Dody na jego blogu - tutaj.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida